Ulehčete si práci s elektrickou škrabkou

S elektrickou škrabkou můžete bez námahy odstraňovat silně ulpívající zbytky materiálu nebo provádět řezbářské práce.
 Dílna 
11. dubna 2017 20:39 / Internet
  0   0
Potřebujete-li znovu natřít okna nebo obložit koupelnu, elektrická škrabka vám pomůže odstranit starý nátěr, lepidlo či jiné zbytky s minimálním úsilím. Je to také vhodný nástroj pro renovaci nábytku a řezbářství.

Elektrická škrabka nahrazuje těžkou ruční práci a přináší rychlost, úsporu sil a času při odstraňování zbytků všeho druhu jako např. zbytky lepidel, maltových, sádrových a betonových zbytků, stěrek, zbytky koberců a PVC a to i v těžko dostupných místech.

Díky svému silnému motoru o výkonu 200 Wattů dokáže toto nářadí bez problémů škrábat, vyhlazovat a frézovat povrchy mnoha různých materiálů.

Multifunkčnost elektrické škrabky je podtržena výběrem ze čtyř standardně dodávaných dílů příslušenství. Tyto mají různě široké a tvarované špičky, aby umožnily přizpůsobení se různým materiálům a povrchům. Přídavné nástavce je možné rychle vyměnit bez použití nástroje díky jedinečnému systému upevnění.

Doposud představovalo škrabání, bourání a vyhlazování povrchů tvrdou a časově náročnou práci, pokud muselo být prováděno ručně. Například odstranění lepidla na dlaždice, vrstev nátěrů a obkladových materiálů, vyhlazování povrchů, restaurování a zpracování dřevěných předmětů a mnoho jiných činností. Nyní je na trhu nabízena elektrická škrabka, která dělá výše zmiňovanou práci rychleji a snáze. 

Stupně nastavení počtu otáček umožňují přizpůsobit rychlost úběru materiálu přesně podle zadaných úkolů a druhu obráběného materiálu – počínaje náročným tvarováním a jemným broušením a konče škrabáním a čištěním velkých ploch.

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Nemůžete se dočkat, až napadne sníh? Vyrobte si sněžítko!
Využijte podzimní počasí k domácímu tvoření. Máme pro vás tipy na krásné a…
Vybíráme nářadí do domácnosti!
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Inženýři sestrojili unikátního robota, který během chvíle dokáže smontovat nábytek

Věda & Vesmír

Vlkům se u nás daří. Objevili se už i na Litoměřicku, kde také přibývá napadených ovcí

Bydlení

Trvalky dodají každé zahradě život. Některé se hodí na slunce a jiné do stínu