Ulehčete si práci s elektrickou škrabkou

S elektrickou škrabkou můžete bez námahy odstraňovat silně ulpívající zbytky materiálu nebo provádět řezbářské práce.
 Dílna 
11. dubna 2017 20:39 / Internet
  0   0
Potřebujete-li znovu natřít okna nebo obložit koupelnu, elektrická škrabka vám pomůže odstranit starý nátěr, lepidlo či jiné zbytky s minimálním úsilím. Je to také vhodný nástroj pro renovaci nábytku a řezbářství.

Elektrická škrabka nahrazuje těžkou ruční práci a přináší rychlost, úsporu sil a času při odstraňování zbytků všeho druhu jako např. zbytky lepidel, maltových, sádrových a betonových zbytků, stěrek, zbytky koberců a PVC a to i v těžko dostupných místech.

Díky svému silnému motoru o výkonu 200 Wattů dokáže toto nářadí bez problémů škrábat, vyhlazovat a frézovat povrchy mnoha různých materiálů.

Multifunkčnost elektrické škrabky je podtržena výběrem ze čtyř standardně dodávaných dílů příslušenství. Tyto mají různě široké a tvarované špičky, aby umožnily přizpůsobení se různým materiálům a povrchům. Přídavné nástavce je možné rychle vyměnit bez použití nástroje díky jedinečnému systému upevnění.

Doposud představovalo škrabání, bourání a vyhlazování povrchů tvrdou a časově náročnou práci, pokud muselo být prováděno ručně. Například odstranění lepidla na dlaždice, vrstev nátěrů a obkladových materiálů, vyhlazování povrchů, restaurování a zpracování dřevěných předmětů a mnoho jiných činností. Nyní je na trhu nabízena elektrická škrabka, která dělá výše zmiňovanou práci rychleji a snáze. 

Stupně nastavení počtu otáček umožňují přizpůsobit rychlost úběru materiálu přesně podle zadaných úkolů a druhu obráběného materiálu – počínaje náročným tvarováním a jemným broušením a konče škrabáním a čištěním velkých ploch.

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Domácí výroba papírových briket
Bez čerstvého vzduchu se neobejde ani kutil. Hodí se i starší digestoř
Vybavení do vaší dílny
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Čínská kvantová šifrovací technologie je oficiálně spuštěna pro komerční provoz

Věda & Vesmír

Na Sibiři byla objevena nedotčená hrobka dávných válečníků. Mohla by ukrývat zlato

Bydlení

Nástěnná tabule je obrovským trendem, který se hodí do každé moderní domácnosti

خرید فیلتر شکن خرید vpn