دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google

Jak v létě chladit psy

Nenechte vašeho psa přehřívat. Vezměte ho k vodě!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Mazlíčci 
15. července 2017 12:27 / internet
  13   0
Vašemu pejskovi je v létě ve vysokých teplotách úplně stejné horko jako vám. Na rozdíl od nás mají srst a pocení, které chladí naši kůži, je u nich možné pouze na místech, kde srst nemají. Proto musíte zajistit jiné způsoby, jak vašeho mazlíčka zchladit. Zde je pár tipů, jak na to.

Nejdůležitější je, aby byl váš pes dostatečně hydratovaný. Zdá se to zřejmé, ale v horkých měsících psi vypijí více vody, a proto musíme sledovat, zda jí pořád mají dostatek. Pokud jsou venkovní teploty opravdu vysoké, můžete jim přidat do misky s vodou i pár kostek ledu.

Jestli máte zahradu, můžete vašemu psovi pořídit nějaký levný, plastový bazének pro děti. Psi v něm budou polehávat, hrát si v něm a zároveň se chladit, takže budete mít jistotu, že u nich nedojde k přehřátí.

Mazlíčky lze také zchladit skrze jídlo. Pořiďte jim zmražené pamlsky, nebo takové, které mají vysoký obsah vody. Pokud vaši psi mají rádi zeleninu, zchlaďte ji v lednici, a potom vám poslouží jako ideální dobrota plná vody.

Na procházku s sebou můžete vzít vlhký ručník, aby si na něj pes mohl lehnout, až mu bude moc horko. Myslete na to, abyste při vycházkách vyhledávali dostatek stínu. Pokud máte zahradu, zajistěte místo, kam si váš mazlíček může jít odpočinout od slunečních paprsků.

Na druhou stranu jsou také věci, kterých bychom se měli v létě vyvarovat. Nevyrážejte na procházku během nejteplejší části dne a neplánujte ji tak, aby vedla po rozpáleném asfaltu. Snad nemusíme připomínat, abyste vašeho psa nenechávali ve vedrech v autě.

📷
2
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Jak naučit papouška mluvit? Máme pro vás desatero!
Čtyřnozí miláčci a podlaha. Jaká podlahová krytina je nejvhodnější?
Kočky nesmějí pít mléko!
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Apple tvrdí, že příliš mnoho obličejů zruinovalo jeho demo s Face ID! Jde pouze o porodní bolesti?

Věda & Vesmír

Koláč pocházející z nešťastné arktické expedice! Po sto letech byl stále jedlý

Bydlení

Nábytek se vyrábí z různých materiálů – zorientujte se v nich!