Zajímavé tipy, jak schovat kočičí záchod

Všimli byste si vchodu na toaletu, kdyby z něj kočka zrovna nevycházela? Přesně takový byl záměr!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Mazlíčci 
09. října 2017 11:01 / internet
  7   0
Jednou ze skvělých věcí na kočkách je, že svoji potřebu vykonávají doma, a tím pádem je nemusíte venčit. Taky je na záchod nemusíte učit chodit, naučí se to samy. Potom se ale nabízí otázka, kam kočičí záchod umístit, nebo ještě lépe, kam ho schovat.

Pokud vymyslíme, jak kočičí záchod schovat, vyřešíme tím hned několik problémů. Nebudeme se muset dívat na něco, co na pohled není příliš hezké. Dopřejeme svojí kočce trochu víc soukromí. A také v neposlední řadě omezíme zápach.

Šikovným nápadem je umístit kočičí záchod někam do skříňky. Obdobným způsobem, jakým uklízíme z dohledu například odpadkový koš. Kdybyste měli ve skříňce třeba pračku a sušičku v koupelně nebo na chodbě, stačí přidat ještě jedna taková, kam umístíme záchod, a navíc akorát vyřežeme kočičí dvířka.

Tento trik můžete aplikovat na jakýkoliv dostatečně velký úložný prostor. Jediná práce navíc bude výroba kočičích dvířek. Když je uděláte na boku nějaké skříňky, nikdo si ani nemusí všimnou, že tam vůbec jsou.

Pokud vám řezání dřeva připadá jako příliš zbytečná námaha, další možností je zakrýt kočičí záchod kusem látky, který bude sloužit jako závěs. Můžete jej dát třeba do koupelny pod umyvadlo a k němu připevnit látku tak, aby celý záchod zakrývala.

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Jak chránit mazlíčky ve studeném počasí
Nejlepší přítel člověka vám může zachránit život. Psi vyčenichají i rakovinu
Ptačí chřipka, jak ji poznat a vyvarovat se jí
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Největší stroje lidstva budou vyrobeny přímo ve vesmíru

Věda & Vesmír

Vědcům se podařil neuvěřitelný pokrok. V budoucnu budou moci pěstovat lidské orgány

Bydlení

Modulární domy jsou pro lidi, kteří chtějí bydlet rychle a levně

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن