Ulehčete svým zvířecím miláčkům stáří!

I naši domácí mazlíčci stárnou...
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Mazlíčci 
06. listopadu 2016 09:55 / Shutterstock
  0   0
Stejně jako lidé stárnou i naši domácí mazlíčci, a bohužel mnohem rychleji než my. Problémy s klouby a obtíže se zdoláváním výšek tudíž mohou postihnout i našeho pejska nebo kočičku.

Na trhu jsou ale naštěstí k dostání i zcela neobvyklé kousky zvířecího nábytku, které současně splní i roli vkusného doplňku interiéru. Proč tedy jimi neulehčit našim miláčkům stáří?

Schůdky pro psa nebo kočku jsou vhodné zejména pro stará nebo nemocná zvířata. Usnadňují jim slézání a vylézání na oblíbený gauč či křeslo, šetří kosti a unavené klouby. Pomáhají také nemocným psům, kteří trpí omezenou orientací v prostoru. Výrobě těchto specialit se věnuje již řada tuzemských i zahraničních firem. V jejich nabídce najdeme produkty, vyrobené z různých materiálů, takže můžeme zvolit vhodné řešení, které bude s vybavením našeho bytu ladit. 


Například speciální kočičí schůdky, čalouněné sisalem, mohou současně posloužit i jako atypické škrabadlo a pelíšek. Některé výrobky dokonce v sobě ukrývají praktický úložný prostor, takže je můžeme využít i jako centrální úložný prostor, speciálně určený pouze našemu mazlíčkovi. Do jednotlivých schůdků snadno roztřídíme všechny jeho potřeby, od léků přes hračky až po pamlsky, a budeme je mít vždy po ruce.

Psí nábytek a dokonce i speciální postele pro psy jsou v současnosti zastoupeny na trhu i v luxusním provedení originálních značek, designové, různých velikostí i barev. Při správném výběru zajistí odpovídající pohodlí a samostatnost zvířatům různých velikostí. Luxusní postele, které vhodným způsobem doplní interiér psích koutků či samostatných pokojíčků, jsou určeny pro ty nejnáročnější zákazníky, čemuž odpovídá zpravidla i jejich cena. Nejjednodušší schůdky pro psy a kočky však snadno seženeme i v českých e-shopech a jejich cena začíná zhruba na 150 korunách.

◼ redakce hobby / inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Experti varují: Miliony aplikací pro telefony se systémem Android mohou ohrozit uživatele

Věda & Vesmír

Ötzi, záhadný muž z ledu, byl zavražděn. Po 5300 letech to prokázala pitva

Bydlení

Jak jednoduše vyndat ze zámku zalomený klíč?

خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید فیلتر شکن خرید vpn خرید vpn خرید فیلتر شکن