Skvělé způsoby, jak vyrobit dekorace do pokoje vašeho dospívajícího chlapce

Vytvořte originální pokoj pro vašeho syna!
 Dům 
19. května 2015 21:44 / http://www.knockoffdecor.com
  0   0
Když váš kluk vyroste v teenagera, jeho pokoj by měl růst s ním. I když obchodníci vymýšlí spoustu zábavných dekorací, více či méně cenově přístupné, můžete jim dekoraci vyrobit sami. S ohledem na jeho zájmy, použití materiálů a svým vlastním uměleckým cítěním je možné vašemu dítěti vytvořit místnost, ve které se bude cítit dobře.

Autodíly


Když začnete u neutrální šedé na stěnách a ložním prádle, můžete kouzlo pokoje doplnit automobilovými díly ze skladu auto dílů nebo smetiště. Použijte chromované koncovky jako akcenty na rovné čelo postele, našroubováním je na dřevěný rámu podél horních a bočních stran. Připevněte přední část vozu, včetně mřížky, světlometů, nárazníku a části kapoty na zeď jako umělecké dílo. Staré poznávací značky, ohnuté poklice a motory mohou sloužit jako rámy zrcadla, dekorace kolem dveří a stolů.

Gaming


Hráč se bude chtít předvést sci-fi nebo fantasy hrami, které "dobyl", proto můžete použít plastové herní obaly jako rám k neorámovaným zrcadlům. Malováním na zeď jeho oblíbeného herního světa, a koordinace ložního prádla a příslušenství vytvoří dokonalé herní prostředí.

Skateboard


Přeneste skateboardové dovednosti vaše chlapce z parku do ložnice. Použijte starší skateboardy jako police nebo vytvořte stolky z prkna skateboardu a našroubujte nohy.
◼ redakce hobby / inStory.cz
Kam dál?
Tipy, jak nakrájet cibuli bez pláče
Jak správně zapálit gril na drěvěné uhlí
Jednoduchý velikonoční věnec
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Vondráčková chce omluvu od kolegyně! Dočká se?

Zprávy

KSČ nebo KSČM? Pořád stejná parta. Komunisté se prostě nikdy nezmění!

Bydlení

Nebojte se tlakového hrnce

خرید vpn