Skvělé způsoby, jak vyrobit dekorace do pokoje vašeho dospívajícího chlapce

Vytvořte originální pokoj pro vašeho syna!
 Dům 
19. května 2015 21:44 / http://www.knockoffdecor.com
  0   0
Když váš kluk vyroste v teenagera, jeho pokoj by měl růst s ním. I když obchodníci vymýšlí spoustu zábavných dekorací, více či méně cenově přístupné, můžete jim dekoraci vyrobit sami. S ohledem na jeho zájmy, použití materiálů a svým vlastním uměleckým cítěním je možné vašemu dítěti vytvořit místnost, ve které se bude cítit dobře.

Autodíly


Když začnete u neutrální šedé na stěnách a ložním prádle, můžete kouzlo pokoje doplnit automobilovými díly ze skladu auto dílů nebo smetiště. Použijte chromované koncovky jako akcenty na rovné čelo postele, našroubováním je na dřevěný rámu podél horních a bočních stran. Připevněte přední část vozu, včetně mřížky, světlometů, nárazníku a části kapoty na zeď jako umělecké dílo. Staré poznávací značky, ohnuté poklice a motory mohou sloužit jako rámy zrcadla, dekorace kolem dveří a stolů.

Gaming


Hráč se bude chtít předvést sci-fi nebo fantasy hrami, které "dobyl", proto můžete použít plastové herní obaly jako rám k neorámovaným zrcadlům. Malováním na zeď jeho oblíbeného herního světa, a koordinace ložního prádla a příslušenství vytvoří dokonalé herní prostředí.

Skateboard


Přeneste skateboardové dovednosti vaše chlapce z parku do ložnice. Použijte starší skateboardy jako police nebo vytvořte stolky z prkna skateboardu a našroubujte nohy.
◼ redakce hobby / inStory.cz
Kam dál?
Nevyhazujte dřevěné palety! Vyrobte z nich nábytek!
Využití kartonů od vajíček
Již vás omrzely klasické žaluzie? Máme pro Vás tipy na jiné stínění.
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Vzduchem chlazený šestiválec Porsche dává neuvěřitelný výkon!

Věda & Vesmír

NASA se příští rok přiblíží ohnivému peklu! Chystá se na náročnou cestu ke Slunci

Bydlení

Máte doma jedlou sodu? Vyrobte si tyto účinné čistící tablety!