Kreativní vypínače popustí uzdu fantazii. Dotvořte si je podle svého

Nejnovější řada kreativních vypínačů umožňuje snadné vytvoření vlastního originálního designu
 Dům 
16. listopadu 2014 07:09 / blogelectrica.ru
  0   0
Přizpůsobme vypínače a zásuvky interiéru přesně podle své fantazie. Nejnovější hity v nabídce přinášejí do nudného technického prostředí zcela nový prvek – individuální proměnu. Řada M-Creativ má proti běžným vypínačům ovládací klapku a krycí rámeček z průhledného plastu, pod nějž snadno umístíme dekorační materiál.

Při výběru materiálu, který lze do vypínačů použít jako dekorativní prvek, prakticky neexistuje žádné omezení, protože nikdy nepřijdou do přímého kontaktu s elektrickými vodiči. Podle svého vkusu můžeme použít potištěný nebo pokreslený papír, pestrou látku, zajímavou tapetu nebo vhodnou barevnou fólii. Vkládaný předmět může být silný až jeden milimetr. Proč toho nevyužít a nenechat si například nakreslit od svého dítěte obrázek, kterým vyzdobíme vypínač v dětském pokoji.

Pokud jsme přímo skvostně vytapetovali a pouze vypínače a zásuvky výsledek našeho snažení hyzdí, není nic snazšího než zbytky tapety vložit do přístroje řady M-Creativ a vypínače i zásuvky báječně splynou s interiérem. Vnitřní klapku můžeme použít i jako velké popisové pole. Řada M-Creativ nabízí proti standardnímu rozměru až pětinásobně větší rámečky a plnou šíři funkcí přístrojů, přičemž velikost „technické“ části se tím nemění, takže je snadno instalujeme i do původních elektrických krabic.
◼ redakce hobby / inStory.cz
Kam dál?
Buďte kreativní a zkuste zajímavě využít tvárnice
Kreativní tiskátka vyrobíte snadno z věcí, které máte běžně doma
Výroba mašle z pěnovky moosgummi
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Čína udělala první krok k dosažení nebezpečné temné strany Měsíce

Věda & Vesmír

Nečekané zjištění. Původní američtí indiáni jsou vlastně Rusové

Bydlení

Nejčastější chyby, kterých se lidé dopouští při zařizování obýváku. Patří k nim i tento nešvar