Unikátní sirup proti kašli vás ohromí! Nejen rychlostí účinku, ale i výrobní surovinou!

Sirup je vhodný i pro děti.
 Ostatní 
16. prosince 2016 17:29 / Shutterstock
  6   0
Právě v současných plískanicích se takový sirup doma hodí. Jeho příprava není složitá a z účinku budete naprosto šokováni!

Kašel se může stát doslova noční můrou, a to zvláště v případě, že trvá celé týdny i po skončení rýmy. Proto se může zdát nereálné, že existuje něco, díky čemu byste se tohoto neduhu zbavili již za několik hodin. Ale chyba lávky. Něco takového opravdu existuje!

Především v podzimních a zimních měsících na nás číhají různé viry a bakterie, které nám znepříjemňují každodenní život. Znáte to, ať děláte cokoliv, nic nepomáhá a nemoc se nás drží jako klíště.

Často je nejhorší právě kašel, který nás dráždí. Když pastilky a jiné léky na kašel nepomáhají, je na čase sáhnout po surovině, která si hravě poradí i s touto zdravotní komplikací. Budete překvapeni, ale pomůže vám pivo!Unikátní sirup z piva v sobě skrývá ingredience, které vám účinně pomohou! Potřebujete jen dvě suroviny a můžete začít s přípravou unikátního sirupu proti kašli. Nejlepší na tomto receptu je, že je vhodný i pro děti a účinek se dostaví opravdu velmi rychle.

Co k přípravě potřebujete?

150 g cukru
0,5 litru piva

Postup:

Nejprve rozpusťte cukr na mírném ohni, dokud se nepromění na karamel. Následně odstraňte hrnec z tepla a nalijte do něj pivo. Vraťte sirup na sporák a důkladně míchejte, aby se ingredience pěkně spojily.

Vařte po dobu přibližně 15 až 20 minut, dokud nebude sirup vypadat jako med. Poté ho uložte do skleněné nádoby.

Dospělí mohou užívat jednu polévkovou lžíci sirupu denně a dětem stačí jedna čajová lžička. Účinek vás překvapí. Druhý den se budete cítit jako rybička.

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Čekanka
Aromaterapie z elektrické zásuvky
Slyšeli jste již o Fidget Spinner?
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Špionážní satelity zachytily stavbu nové útočné ponorky v Severní Koreji

Věda & Vesmír

Na pláž byla vyplavena podivná mořská ryba. Jedná se o dosud nezámý druh

Bydlení

Výběr umyvadla: Na co všechno je potřeba hledět a na co dát pozor?