Postavte si vlastnoručně postel z palet

Ozvláštněte si domov nábytkem z palet!
 Dům 
08. ledna 2017 12:48 / http://www.upcycled-wonders.com/
  0   0
Možná už jste slyšeli o tom, že se dají palety přetvořit na nejrůznější nábytek. Co takhle si z nich postavit postel? Pokud upřednostňujete jako materiál dřevo, určitě vám skvěle zapadne do interiéru. Její výrobu zvládne každý, a navíc vás může hřát dobrý pocit z toho, že jste si postel vyrobili sami.

Postel vyrobená z palet se může hodit každému, kdo se stěhuje do nezařízeného bytu nebo chce novou postel, ale zatím na ni nemá. Navíc si ji budete moci sestavit v jakýchkoliv rozměrech, které si vymyslíte a nabarvit ji barvami, které se vám budou nejlépe hodit ke zbytku ložnice.

Neopracované palety vypadají rustikálně. Pokud se vám tento vzhled nelíbí, osmirkujte je a natřete. Až barva zaschne, sešroubujte palety k sobě. Postačí i jedna vrstva palet. Jestli chcete postel vyšší, naskládejte je na sebe až do požadované výšky.

Současným interiérovým trendem jsou elektrická světýlka, ať už barevná nebo bílá. Výhodou paletové postele je, že můžete světýlka provléct skrz, čímž vznikne útulné, tlumené osvětlení.

Další výhodou je, že uvnitř palety vznikne spousta úložného prostoru. Ten může krásně posloužit k odkládání knih a dalších předmětů, které běžně dáváte na noční stolek. Uvnitř palet je dostatek prostoru také k tomu, abyste do nich uložili krabice nebo zásuvky, ve kterých se vám bude vše skladovat ještě pohodlněji.

📷
2
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sexy mozek Paroubek a jeho Petra začnou bojovat o dítě i majetek!

Zprávy

Tak tohle by nešlo, soudruzi. To bychom také mohli své voliče pěkně nas*at!

Bydlení

Nastěhovali se k vám moli? Víme, jak s nimi zatočit!

1. Mladý populární zpěvák Adam Mišík si plní svoje sny!

2. Partnerka Mela Gibsona zářila na červeném koberci. Měsíc po porodu je štíhlá jako laňka!

3. Mladá muzikálová zpěvačka Karolina Gudasová končí s kariérou!

4. Monika Bagárová šokuje fanoušky: Takovou změnu nikdo nečekal!

5. Show Tvoje tvář v ohrožení: Velké komplikace s jednou z hlavních hvězd!