Vyrobte si ptačí krmítko z hrnečku a podšálku!

Pověste si na strom třeba pomněnky a nasypte do nich krmení pro ptáčky.
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dílna 
12. ledna 2017 12:42 / http://creativehomeexpressions.blogspot.cz/
  16   2
Chtěli byste mít na zahradě něco originálního, co jen tak někdo nemá? Zároveň rádi sypete ptáčkům? Potom není nic lepšího než to spojit dohromady a vyrobit si netradiční krmítko pro ptáky z hrnečku a talířku!

Nejdříve sežeňte všechno, co budeme k výrobě potřebovat. Bude to hrneček s podšálkem, které máte v kuchyni navíc, a lepidlo na bižuterii, které můžete najít také pod označením E6000. Pak budeme potřebovat ještě provaz nebo něco jiného, na co se bude dát krmítko zavěsit.

Pokud jste vybrali jednobarevný hrneček, můžete si ho i pomalovat podle vlastní fantazie. K tomu se dají použít barvy na sklo, barvy ve spreji nebo lak na nehty.

Přizvěte k výrobě krmítka děti. Určitě se dobře zabaví, obzvlášť při fázi malování hrnečku, a vy budete mít navíc pomocníky.

Začněte tím, že přilepíte lepidlem hrneček k talířku. Hrneček natočte tak, aby to vypadalo, že se z něj semínka sypou na talířek. Teprve potom jej pomalujte podle svých představ. Nechejte lepidlo i barvu zaschnout.

Pak už jen najděte v zahradě vhodné místo a zavěste krmítko na provaz, řetěz, nebo nějaký jiný vhodný materiál. Dosypte do krmítka semínka a další dobroty pro ptáčky a máte hotovo!

📷
2
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Dvakrát měř, jednou řež. Čím měřit v domácí dílně?
Koupit schůdky nebo štafle?
Vyrobte si originální a netradiční gril ze staré pračky
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Vzduchem chlazený šestiválec Porsche dává neuvěřitelný výkon!

Věda & Vesmír

Nové důkazy o vzniku života na Zemi. Nepříliš pravděpodobná teorie se stává pravdou!

Bydlení

Pokládku lina, koberce nebo plovoucí podlahy zvládnete i sami