دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google

Pořiďte si domů rostlinné čističe vzduchu! Které pohlcují škodliviny?

Nejčastější škodlivá látka v domácnostech je formaldehyd, použijte proti němu aloe vera!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dům 
25. ledna 2017 12:37 / www.kosmetikaeva.cz
  101   0
Rostliny v bytě mohou mít i jiný než estetický účinek! Jaký? Pohlcují toxické látky, které nejsou prospěšné lidskému zdraví! Pořiďte si proto domů takové druhy, které nejenže budou dobře vypadat, ale výrazně se budou podílet na úbytku škodlivin ze vzduchu!

V domě nebo bytě se nachází spousta věcí, která produkuje škodlivé látky jako lepidla, barvy, laky, ale i kouř a podobně. To se potom podepisuje na kvalitě ovzduší, které dennodenně dýcháme. Z toho pak mohou plynout alergické reakce, bolesti hlavy a další zdravotní problémy.

Jednoduchá zbraň

Nejčastější škodlivá látka v domácnostech je formaldehyd, který je v kobercích, dřevotřísce, ale i v dalších bytových textiliích a různých materiálech. Uvolňuje se z kosmetických přípravků, cigaretového kouře nebo plynových kotlů. Použijte na něj jednoduchou zbraň v podobě břečťaňu, fíkusu nebo i datlovou palmu. Účinné je i aloe vera. Na krátkodobý účinek se dávají chryzantémy a kvetoucí gerbery.

K úklidu v kuchyni se často používají čisticí prostředky obsahující amoniak. Proti němu můžete nasadit toulitku, která však potřebuje dostatek světla. Dále lze použít i bambusovou plamu.

Oxid uhličitý

Čistidla, rozpouštědla, ale i cigaretový kouř obsahují benzen. Na ten platí šplhavník nebo zelenec. Tato dvojice pomáhá vyřešit taky problém s oxidem uhličitým, který se do obytných prostor dostává z krbů a krbových kamen.

Proti trichlorethylenu a xylenu můžete použití kapradí, rododendrony nebo datlovou a arekovou palmou. Na všechny škodliviny jako formaldehyd, benzen, amoniak nebo trichlorethylen a xylen můžete použít dracenu, lopatkovec nebo tchýnin jazyk.

📷
2
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Beton jako interiérový materiál
Chcete meteostanici? Přemýšlejte, co od ní očekáváte!
Máte rádi pohled do ohně? S krbovými kamny i ušetříte!
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

V oblíbeném programu CCleaner byl nalezen nebezpečný malware

Věda & Vesmír

Sonda Cassini se stala součástí Saturnu, který obíhala dlouhých 13 let

Bydlení

Jak se rychle zbavíte plísně a vlhkosti v bytě?