Tvůrčí způsoby, jak využít starý žebřík

Přetvořte starý žebřík třeba na galerii vašich rodinných fotografií!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dílna 
30. ledna 2017 12:14 / http://inerior-design.blogspot.cz/
  0   0
Válí se vám doma, na zahradě, ve sklepě nebo v garáží staré štafle? Máte žebřík, na který už by bylo příliš nebezpečné vylézt? Využijte jej k novému účelu! Starý žebřík může ve vaší domácnosti ještě dobře posloužit! Zde je pár nápadu, jak jej využít!

Než se rozhodnete využít žebřík k novému účelu, je dobré věnovat mu trochu péče. Například osvěžte jeho vzhled nátěrem vaší oblíbené barvy. Dalším krokem je rozhodování, jak nejlépe žebřík znovu využít.

Patříte ženám, které milují boty, a ještě víc jejich nakupování? Botník vám přetéká mnoha páry bot na podpatku? Není nic snadnějšího, než využít k uskladnění bot starý žebřík! Jednoduše boty zavěste za jejich podpatky na jednotlivé příčky žebříku. Boty budou neustále vystavené k prohlížení, a navíc se k nim vždy snadno dostanete.

Nízké štafle lze využít jako noční stolek. Postačí takové, které mají jen tři schůdky. Každou příčku můžete využít k odkládání knížek, budíku, mobilního telefonu a dalších nezbytností.

Starý žebřík dobře poslouží i v koupelně. Když jej opřete o zeď, vznikne hned několik míst jako stvořených k věšení mokrých ručníků.

Na zahradě můžete staré štafle využít k vytvoření mini zahrádky. Stačí na příčky umístit několik vašich oblíbených květináčů a přidat nějakou další venkovní dekoraci.

Když žebřík zavěsíte ke stropu, můžete na něj za použití háčků pověsit prakticky cokoliv. Šikovná polička vznikne i pokud žebřík připevníte ke zdi a jako odkládací plochu využijete delší stranu žebříku.

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Oprava protékajícího záchodu
Vybíráme vrtačku
Vyrobte si originální a netradiční gril ze staré pračky
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Na největším opuštěném ostrově světa vyvíjí NASA nového robota

Věda & Vesmír

Nikdo z astronomů dosud neviděl nic, co by se podobalo této obří vesmírné explozi!

Bydlení

Nebezpečí na děti číhá i doma. Na co si dát největší pozor?