Tvůrčí způsoby, jak využít starý žebřík

Přetvořte starý žebřík třeba na galerii vašich rodinných fotografií!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dílna 
30. ledna 2017 12:14 / http://inerior-design.blogspot.cz/
  0   0
Válí se vám doma, na zahradě, ve sklepě nebo v garáží staré štafle? Máte žebřík, na který už by bylo příliš nebezpečné vylézt? Využijte jej k novému účelu! Starý žebřík může ve vaší domácnosti ještě dobře posloužit! Zde je pár nápadu, jak jej využít!

Než se rozhodnete využít žebřík k novému účelu, je dobré věnovat mu trochu péče. Například osvěžte jeho vzhled nátěrem vaší oblíbené barvy. Dalším krokem je rozhodování, jak nejlépe žebřík znovu využít.

Patříte ženám, které milují boty, a ještě víc jejich nakupování? Botník vám přetéká mnoha páry bot na podpatku? Není nic snadnějšího, než využít k uskladnění bot starý žebřík! Jednoduše boty zavěste za jejich podpatky na jednotlivé příčky žebříku. Boty budou neustále vystavené k prohlížení, a navíc se k nim vždy snadno dostanete.

Nízké štafle lze využít jako noční stolek. Postačí takové, které mají jen tři schůdky. Každou příčku můžete využít k odkládání knížek, budíku, mobilního telefonu a dalších nezbytností.

Starý žebřík dobře poslouží i v koupelně. Když jej opřete o zeď, vznikne hned několik míst jako stvořených k věšení mokrých ručníků.

Na zahradě můžete staré štafle využít k vytvoření mini zahrádky. Stačí na příčky umístit několik vašich oblíbených květináčů a přidat nějakou další venkovní dekoraci.

Když žebřík zavěsíte ke stropu, můžete na něj za použití háčků pověsit prakticky cokoliv. Šikovná polička vznikne i pokud žebřík připevníte ke zdi a jako odkládací plochu využijete delší stranu žebříku.

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Doma vyrobené čistící tablety do toalety jsou levnější a ekologičtější. Poradíme…
Se sněhovou frézou hravě závěje zdoláme. Jak ale vybrat tu pravou?
Louhování
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Unikátní vůz pro země třetího světa jde do výroby. Prodávat se bude složený ve speciálním boxu

Věda & Vesmír

Archeologové řeší historickou záhadu starou pět tisíc let

Bydlení

Úžasný trik, jak dát druhý život kytici růží. Budete potřebovat jen syrovou bramboru