Vyrobte dětem do pokojíčku originální poličku na plyšáky!

Přineste dětem do pokoje kousek přírody.
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dílna 
20. února 2017 12:42 / http://blog.uwdecals.com/
  0   0
Pokud máte rádi zahradničení a přírodu, bude se vám líbit návod, jak udělat dětem do pokojíčku poličku na plyšáky z větviček. Vznikne roztomilá dekorace s využitím minimálních nákladů. Dětem se nápad určitě zalíbí, protože poličky z větviček vypadají jako houpačky!

Co všechno budeme potřebovat, než začneme s výrobou? Základním materiálem jsou větvičky. Vyberte takové, které jsou jakž takž rovné a nejlépe kulaté a zkraťte je pilkou na požadovanou délku. Můžete tvůrčí proces spojit s procházkou do lesa a hledáním nejvhodnějších kusů dřeva pověřit děti. Nejlepší je nasbírat suché dřevo. Pokud uříznete nějaké čerstvé, nechte jej nejdřív uschnout.

Kromě větviček a pilky si předem připravíme vrtačku a provaz vlastního výběru. Na obou koncích nasbíraných větví vyvrtejte dírky. Začněte menším vrutem a postupně vrtejte většími a většími, až bude díra dostatečně velká na provlečení provazu.

Provaz uřežte na požadovanou délku a nezapomeňte, že budete potřebovat malou rezervu na vytvoření uzlů na obou jeho stranách. Konce můžete zajistit páskou, aby se lépe provlékaly a netřepily se. Pro zavěšení vložte šroubek do vrchního uzlu na provazu a přivrtejte jej do zdi.

Nakonec na zavěšenou poličku posaďte nějaké plyšové zvířátko nebo jinou dekoraci a máte hotovo!

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Co byste měli vědět o svařování
Opravy a údržba zahradního nářadí
Výroba větrníku, kterou zvládne i vaše dítě
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Na oběžnou dráhu byl umístěn další americký špionážní satelit

Věda & Vesmír

Nejmenší divoká kočka světa vypadá stále jako kotě. Ve skutečnosti je ale smrtícím lovcem

Bydlení

Kam v kuchyni uložit neskladné poklice? Tyto nápady vás ohromí

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن