Toužíte po podkrovním bytě? Zvažte všechny výhody i nevýhody!

Byt s trámy je velmi moderní a krásný! Má to ale i své mínusy!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dům 
03. března 2017 12:28 / www.homesweethome.cz
  0   0
Mít krásný výhled na město, být blíže slunci a večery trávit mezi krásnými dřevěnými trámy! Přesně takové výhody s sebou přináší bydlení v podkrovním bytě. Má však i své nevýhody! Tou hlavní je vedro v létě a zima v chladných měsících!

Nebojíte se výšek a naopak si libujete v krásném výhledu, když můžete na jedné straně vidět například domy, budovy a rozmanitou architekturu města a z jiných oken zase na přírodu jako skály, les nebo prostě jenom stromy? Podkrovní byt je pro to ideální!

Velké kouzlo skrývá také v tom, že si můžete užívat krásné dřevěné trámy! Vypadají velmi luxusně, moderně a v praktickém životě také mohou oddělit prostor, takže když máte kuchyni dohromady s obývákem, trámy prostor jednoduše oddělí a máte vystaráno!

Vedro i zima!

Všechno má ale své výhody i nevýhody a u podkrovního bytu tomu není jinak! Jeho nevýhodou je totiž postavení na samém vrcholu domu a nejblíž slunci. V parných letních dnech tak budete mít z bytu skleník nebo rovnou saunu, ve které bude těžké přes den setrvat, natož se v noci kvalitně vyspat!

Proti horku můžete bojovat jen neustále zapnutými větráky, které se ale později projeví ve vaší peněžence a také z nich můžete lehce prochladnout. A odpočinout peněžence nedáte ani v zimě, kdy budete buď věčně mrznout, nebo naplno topit, a proto se topení nezastaví! V takovém případě není vhodné ani pěstovat doma květiny, které si musejí zvykat v jednu chvíli na velkou zimu a v jiném ročním období zase na přehnané vedro. Stojí to za to?

Marie Popelková | inStory.cz
Témata: podkroví, byt, vedro, zima, trámy
Kam dál?
V koupelně nemusíte mít jen dlažbu. Jaká podlaha se nabízí?
Akryl nebo silikon? Jaký vybrat tmel.
Jak si vybrat správnou televizi
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Nevšední dovolená na překrásných bílých plážích nemusí být nesplnitelným snem

Věda & Vesmír

Život na Marsu? Nové objevy ukazují na něco neuvěřitelného

Bydlení

Nebaví vás žehlení? S našimi tipy ušetříte čas i námahu