Toužíte po skleněném stole? Mnoho věcí vám na něm bude vadit!

Skleněný stůl je sice krásný, ale může se lehce rozbít!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dům 
09. března 2017 12:54 / www.asko-nabytek.cz
  0   0
Chystáte se domů pořídit stůl do obývacího pokoje a kuchyně a koketujete s myšlenkou, že zvolíte skleněnou variantu? Takovou myšlenku ihned zažeňte! Sklo sice vypadá krásně a elegantně, ale nese s sebou mnoho maličkostí, které vám budou vadit!

Než si pořídíte skleněný stůl, musíte zvážit mnoho možností. Stůl se totiž denně používá, a proto by měl být pohodlný a dělat vám radost, než abyste s ním měli starosti! Nevhodná volba se nakonec může otočit proti vám!

Vše vidět!

Na skleněném stole jde vidět každý dotek! Nabízí směsici otisků prstů, kapky a skvrny od pití nebo od jídla, ale taky prach a další nečistoty. Utěrku i se vhodným čisticím prostředkem tak můžete nechat poblíž, ať s ní neběháte pořád tam a zpátky utírat každou skvrnu!

Skleněný stůl se také může snadno rozbít! Stačí mít rozverné děti, kterým spadne při jídle příbor, sklenička a neštěstí je na světě! V takových chvílích se už můžete jen modlit, aby se nikdo nepořezal o střep nebo si něco neudělal. Budete však muset uklidit střepy a odstavit zbývající část stolu, která je nepoužitelná a nebezpečná!

Poškrábaný i chladný

Když už stůl nerozbijete, snadno se může poškrábat. Většina skleněných desek u kvalitních stolů je z tvrzeného skla, které je bezpečnější než obyčejné sklo. Nerozbije se tak snadno, ale lehce se může poškrábat. A poškrábaný stůl nevypadá dobře! Narozdíl od jiných materiálů už navíc nejde přebrousit a opravit!

Další nevýhodou je chladnost. Pokud jste zvyklí sedět u stolu delší dobu a opírat se o něj rukama, skleněný stůl vám bude příjemný maximálně ve velkých vedrech. V ostatních ročních obdobích bude studit a dlouho u něj nevydržíte! Pokud vás ani tyto důvody neodradí, můžete si skleněný stůl koupit!

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Pozor na drtiče kuchyňských odpadů
Jak připojit odpad od dřezu či umyvadla
Inspirujte se chytrými tipy, jak si uspořádat knihovnu!
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Čínská kvantová šifrovací technologie je oficiálně spuštěna pro komerční provoz

Věda & Vesmír

Na Sibiři byla objevena nedotčená hrobka dávných válečníků. Mohla by ukrývat zlato

Bydlení

Nástěnná tabule je obrovským trendem, který se hodí do každé moderní domácnosti

خرید فیلتر شکن خرید vpn