دانلود فیلم دانلود فیلم اخبار فیلم و سریال دانلود آهنگ جدید خرید vpn خرید کریو خرید کریو خرید vpn خرید vpn Google

Tipy, jak mít na zahrádě krásné a zdravé růže

Tipy, jak mít krásnou a zdravou růžovou zahradu
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Zahrada 
04. června 2017 09:42 / http://www.heirloomroses.com
  0   0
Máte na zahradě růže, obdivujete jejich krásu a užíváte si jejich vůni vždy, když kvetou? Víte, zda o ně pečujete správně? Zde je několik návrhů, jak se o ně starat.

Druhů růží je spousta. Pokud se je teprve chystáte sadit, nejprve se v zahradnictví poraďte, který druh by byl pro vás nejvhodnější. Některé vyžadují méně péče než ostatní.

Aby se růžím dařilo, potřebují alespoň šest hodin denního světla. Toto můžete mít rovněž na mysli ještě před výsadbou, abyste jim vybrali nějaké slunné, teplé místo.

Nejlepší je zalévat růže dole u stonku. Když namočíte listy, stanou se náchylné k nemocem. Pokud se voda dostane na květy, zhnědnou a rychleji odkvetou. Zalévejte ráno, i v případě, že by se na listy voda dostala, budou mít listy dostatek času oschnout, než na ně začne svítit přímé slunce.

Pokud chcete růžím věnovat ještě více péče, co dva týdny je zalejte ve vodě rozpustným hnojivem jim přímo určeným. Také je můžete až jednou týdně prostříhávat. Odstříhávání suchých květů napomůže k rychlejšímu růstu květů nových. Odstraňujte je rovnou pod květem a snažte se nechat listy nedotčené.

Před zazimováním přestaňte růže hnoji a prostříhávat na začátku podzimu. To pomůže zpomalit jejich růst. Až se ochladí, zabalte růže do pytloviny.

Růže mohu trpět různými nemocemi. Nejlepším způsobem, jak je před nimi ochránit, je udržet je silné. Ujistěte se, že mají dobré podmínky k růstu, jsou pravidelně zalévané a hnojené a všechny suché části jsou odstraněné.

📷
2
fotografie
Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Rady pro začátečníky v sušení potravin
Zachránit rostliny před mrazem můžete ještě nyní
Kamenná kůra je lepším řešením té dřevěné mulčovací
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Apple tvrdí, že příliš mnoho obličejů zruinovalo jeho demo s Face ID! Jde pouze o porodní bolesti?

Věda & Vesmír

Koláč pocházející z nešťastné arktické expedice! Po sto letech byl stále jedlý

Bydlení

Nábytek se vyrábí z různých materiálů – zorientujte se v nich!