Tipy, jak si doma vyrobit nebesa nad postel

Existuje několik možností, jak si postel jako z pohádky vyrobit doma.
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dílna 
16. října 2017 14:44 / internet
  0   0
Snili jste odmalička o posteli s nebesy, jaké jste vídali na zámcích, ale neplánujete si pořizovat nový nábytek? Možná jste i spokojení se svou postelí jen byste ji chtěli předělat do trošku romantičtějšího vzhledu? Nebesa si můžete vyrobit sami a máte hned několik možností, jak na to!

Jednoduchý způsob, jak docílit vzhledu postele s nebesy, je pověsit nad všechny rohy postele krátké rohové garnýže ve tvaru L. V tomto případě sice nebudete moci závěsy roztáhnout kolem celé postele, ale pořád bude vypadat pohádkově. Část stropu nad postelí můžete vymalovat tak, aby kontrastovala se zbytkem stěn v místnosti. Tímto způsobem bude část stropu nad postelí vypadat jako nebesa.

Další možností je nad čelo postele pověsit garnýž ve tvaru U. V tomto případě zase nebude možné závěsy roztáhnout kolem celé postele, ale dojem zůstane zachovaný.

Existuje také možnost zavěsit záclony jen nad část postele, kde máme hlavu. Stačí zavěsit nad tuto část postele po obou stranách krátké garnýže a závěs jednou stranou provléct, prověsit nad postelí, provléct na druhé straně a spustit dolů.

Pokud si vybereme poslední možnost, budeme potřebovat pouze jeden kus garnýže. Zavěsíme ji uprostřed nad postelí souběžně s její kratší stranou. Potom opět skrz provlékneme závěs a necháme jej splývat za čelo postele a na druhé straně za spodní část. Tato varianta funguje nejlépe, když je postel umístěná delší stranou u zdi.

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Originální nápady, jak v domácnosti využít staré šuplíky
Rychle a bez modřin na palci vám práci s přitloukáním zařídí sponkovačka
Praktický věšák za pár minut
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Boeing představil nástupce legendy. Bojový letoun pětkrát rychlejší než zvuk

Věda & Vesmír

Oteplení planety bude mnohem větší, než se předpokládalo. Zemi čekají těžké časy

Bydlení

Kuchyňská váha by neměla chybět v žádné kuchyni. Na co hledět při jejím výběru?

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن