Vyrobte si vánoční dekorace! Stačí k tomu ovoce a větvičky

K ozdobám můžete použít například pomeranče
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dům 
06. prosince 2017 17:04 / Internet
  2   0
Máte rádi pestrou vánoční výzdobu, ale nechcete za ni utrácet zbytečně moc peněz? Ušetřete tím, že si vánoční dekoraci vyrobíte sami doma! Postačí vám k tomu pár kousků ovoce a větvičky.

Začít můžete například s pomeranči. Kupte si jich několik kousků, ale musíte dávat pozor, aby vám je v nestřežené chvíli nesnědly mlsné děti. Nakrájejte je na tenké plátky, naskládejte je na papír nebo noviny a nechejte je usušit. Jakmile budou usušené, můžete s nimi udělat různé věci. Lze je pověsit s háčky na záclony nebo je použít na vánoční stromeček.

Vytvořit můžete ale i hezkou vánoční mísu, do které dáte například pomeranče, hřebíček, skořici, oříšky, ale třeba také šišku z venku a podobně. Misku dáte na komodu nebo doprostřed stolu a uděláte s ní velkou parádu! Menší kousky pomeranče je možné umístit do koupelny nebo na parapet okna, ale i na adventní věnec nebo na dveře.

Dalším vhodným ovocem je jablko. S ním je hezké naskládat do mísy smrkové větvičky a potom na ně posadit jablíčko. Hezky vypadá i zasněžené cukrem, který připomíná sníh. Usušit z jablek můžete křížaly, které jsou nejen k snědku, ale také hezky vypadají. Jít ruku v ruce s trendy můžete i o letošních Vánocích. Přečtěte si, jak na to.

Hodit se budou i větvičky, které přinášejí tu pravou vánoční atmosféru. Stačí se chvíli projít venku a přinesete si jich plnou náruč. Nastříhat je můžete do vázy a zavěsit na ně usušené pomeranče nebo jablka. Celou dekoraci můžete ozdobit ještě slaměnými věcmi, takže jen podtrhnete jednodušší a přírodní styl! Aniž utratíte spoustu peněz, budete mít hezkou výzdobu i bez vymožeností z obchodu!

Marie Popelková | inStory.cz
Kam dál?
Odvzdušňování radiátorů
Jak si vybrat správnou televizi
Jdete si kupovat novou matraci? Nezapomeňte na důležité aspekty!
Komentáře
Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

tech

Největší stroje lidstva budou vyrobeny přímo ve vesmíru

Věda & Vesmír

Vědcům se podařil neuvěřitelný pokrok. V budoucnu budou moci pěstovat lidské orgány

Bydlení

Modulární domy jsou pro lidi, kteří chtějí bydlet rychle a levně

خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن خرید فیلتر شکن