Jak nejlépe využít prostor pod dětskými postelemi

 Dům 
21. října 2017 12:40 / Marie Popelková
  0
📷
3 fotografie v galerii
Co do šuplíků pod postel? internet
Pokud bychom se na stejnou otázku zeptali někoho, kdo rozumí feng shui, pravděpodobně by vám odpověděl, že by prostor pod postelí měl zůstat prázdný. Praktické matky vám ale řeknou, že prostor pod dětskými postelemi se dá velice efektivně využít.

Kdybyste ho nechali prázdný, malé děti jej stejně za chvíli nějakými věcmi nacpou. Předběhněte je tedy a uložte tam věci užitečné. Zde je pár tipů.

Začněme s tím nejzjevnějším. I když vaše děti mají šatní skříně, zdá se, že v nich nikdy není dostatek místa. Časem se kromě oblečení ve skříních začnou objevovat hračky, pastelky a další drobnosti a začne být nemožné uložit tam i veškeré oblečení. Uložit je pod postel je praktické a esteticky přijatelné řešení.

Existují tři kategorie hraček, které je téměř nemožné uklidit a zachovat nedotčené. Jsou to vláčky, autíčka a puzzle. Prostor pod postelí může skvěle sloužit jako výsuvná herní stanice. Uložit zde můžete také krabice s legem nebo knihami, jestli jsou vaše děti už větší. Děti budou rády, že si mají kde hrát a vy večer vše jen zasunete pod postel a máte uklizeno.

Pokud byste přece jen chtěli zachovat postel pod postelí prázdný, lze využít možnosti osvětlení. Obzvláště se vám může hodit, jestli má vaše dítě večer problémy s usínáním. Pokud například LED žárovky umístíte pod postel, světlo bude příjemně tlumené.

 

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Miroslav Etzler musel pod vodu v obleku, košili i kravatě. Po těžkém průběhu nemoci covid-19 měl strach,...

Styl

Blahodárný sezam. Tato drobná semínka jsou často přehlížená, i když jsou opravdovým zázrakem pro...

Tech

Jediná ruská letadlová loď má potíže. Na moře vypluje nejdříve za několik let. I díky tomu, že na ni...

Zavřít reklamu