Inspirace pro ty, kteří shánějí dárky na poslední chvíli

 Ostatní 
23. prosince 2019 07:40 / Eva Vogelová
  0
📷
5 fotografií v galerii
Nezoufejte, nějaké dárky ještě sehnat můžete  Archiv
Vánoce jsou za dveřmi a vy ještě nemáte všechny dárky? Nezoufejte. Stále můžete ještě něco na poslední chvíli pořídit. Pokud nevíte, jakými dárky své blízké obdarovat, inspirujte se našimi tipy.

Někdy je těžké obdarovat své blízké, protože na otázku, co si přejí k Vánocům, často odpoví, že nic. Vy však víte, že oni vám něco darují, takže byste se cítili špatně, kdybyste jim vážně nic nepořídili. To je jeden z důvodů, proč spoustu lidí nechává kupování dárků na poslední chvíli. Přečtěte si, co můžete svým blízkým k Vánocům ještě rychle obstarat.

Lístky na kulturní prožitek

Baví vaše blízké chodit do kina, divadla či na koncerty? Vyhledejte v jejich okolí nějaká představení a pořiďte jim na ně lístek. Stačí je koupit na internetu. Lístky z pohodlí domova vytisknete a dáte jim je pod stromeček třeba do obálky.

Dobroty

Sladkostmi pohrdne málokdo. U dobrot máte jistotu, že nezůstanou ležet ladem a ještě o vánočních svátcích se zužitkují. Pokud víte, že vaši blízcí mají rádi čokoládu, neváhejte a sežeňte jim nějakou kvalitní.

Zážitky

Zážitky mají v životě vysokou cenu, nikdo je už z mysli nevymaže. Pod zážitky si představujeme cestování. Můžete svým blízkým koupit letenky do nedaleké země. Pokud vaše rodina cestovat nechce, můžete jí zaplatit pouze jízdu luxusním autem, skok padákem nebo bungee jumping.

Na internetu najdete různé aktivity, které stojí za vyzkoušení. Nemusíte nikde obcházet obchody. Stačí několikrát kliknout a zážitek máte koupený. Následně ho stačí už jen vytisknout.

Odpočinek

Zažívali vaši blízcí v poslední době hodně stresu? V tom případě budou nepochybně rádi, když jim darujete odpočinkové procedury. Pořiďte jim poukaz na masáž, vířivku či saunu. Většina z nich to jistě ocení.

Knihy

Pokud jsou vaši blízcí knihomolové, vymyslet jim dárek pod stromeček pro vás nebude obtížné. Nenápadně zjistěte, jaký žánr čtou, a nějakou knihu jim podle toho vyberte. Rozhodně neuděláte chybu, když jim pořídíte knih hned několik. Pokud mají čtečku, můžete jim koupit i e-knihu.

Stírací los

Pokud už si s výběrem dárků opravdu nevíte rady, pořiďte svým blízkým stírací losy. Třeba díky vám vyhrají nějaké větší peníze. Jde o něco lepší variantu, než jim pod stromeček dát pouze bankovky. Dále čtěte: Letos zabalte dárky originálně. Jak na to?

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Sídlo Elvise Presleyho bylo luxusní a výstřední. Nahlédněte do života krále rock and rollu

Styl

Soňa (40): Nenapadlo mě, že rozvod může vztah zachránit

Dům a zahrada

Zapíchněte k pokojovým rostlinám hlavičky zápalek. Působí jako ochrana před škůdci a hnojivo

Zavřít reklamu