Vyrobte si praktickou toaletní tašku na cesty!

Vyberte si žínku podle svého vkusu a cestujte stylově!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dílna 
11. března 2017 08:08 / https://www.aliexpress.com
  0   0
Máte zrovna tvořivou náladu a rádi cestujete? Udělejte si vlastní toaletní tašku z menšího ručníku nebo žínky. Kartáček s pastou a holením už se vám nebudou válet neuspořádaně v batohu nebo spolu s dalšími věcmi v kosmetické tašce, která nemá víc kapes.

S cestovní taškou z ručníku budete mít svoje toaletní potřeby vždy hezky a přehledně srovnané. Když ji nebudete potřebovat, dá se srolovat, takže nezabere moc místa, a navíc je její výroba úplně jednoduchá!

Co všechno budeme potřebovat?

Kromě menšího ručníku nebo žínky si připravíme nějakou barevnou stuhu, jehlu a nit. Vhodné je všechno hezky barevně sladit.

Nejdříve přehněte ručník tak, aby při pohledu zepředu byla přední část ručníku asi o tři centimetry níž než část zadní. Na levé i pravé straně k sobě ručník přišijte tak, aby vznikla jedna velká kapsa. Potom sešijte ručník rovnoběžně se svislými okraji ještě na několika místech, aby se vytvořilo pár menších kapes.

Rychlejší a úhlednější stehy uděláte šicím strojem, pokud jej máte k dispozici. Samozřejmě, že pokud si dáte záležet, docílíte kvalitních stehů i v ruce.

Pak ručník otočte na druhou stranu a přišijte střed stuhy k jednomu jeho svislému okraji v jeho polovině.

Až se budete chystat na cesty, sbalte do kapes zubní pastu s kartáčkem, holení a další nezbytné toaletní potřeby, srolujte ručník a převažte jej stuhou.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Dokonalé ráje Středomoří. Vyberte si to nejkrásnější místo pro vaši dovolenou

Věda & Vesmír

V Číně byl objeven prehistorický unikát. Pravěký tvor připomínající stvoření z hvězdných válek

Bydlení

Čas na trampolínu. Pozor na nekvalitní konstrukce

Zavřít reklamu