Vyrobte si praktickou toaletní tašku na cesty!

 Dílna 
11. března 2017 08:08 / Marie Popelková
  0
📷
3 fotografie v galerii
Vyberte si žínku podle svého vkusu a cestujte stylově! https://www.aliexpress.com
Máte zrovna tvořivou náladu a rádi cestujete? Udělejte si vlastní toaletní tašku z menšího ručníku nebo žínky. Kartáček s pastou a holením už se vám nebudou válet neuspořádaně v batohu nebo spolu s dalšími věcmi v kosmetické tašce, která nemá víc kapes.

S cestovní taškou z ručníku budete mít svoje toaletní potřeby vždy hezky a přehledně srovnané. Když ji nebudete potřebovat, dá se srolovat, takže nezabere moc místa, a navíc je její výroba úplně jednoduchá!

Co všechno budeme potřebovat?

Kromě menšího ručníku nebo žínky si připravíme nějakou barevnou stuhu, jehlu a nit. Vhodné je všechno hezky barevně sladit.

Nejdříve přehněte ručník tak, aby při pohledu zepředu byla přední část ručníku asi o tři centimetry níž než část zadní. Na levé i pravé straně k sobě ručník přišijte tak, aby vznikla jedna velká kapsa. Potom sešijte ručník rovnoběžně se svislými okraji ještě na několika místech, aby se vytvořilo pár menších kapes.

Rychlejší a úhlednější stehy uděláte šicím strojem, pokud jej máte k dispozici. Samozřejmě, že pokud si dáte záležet, docílíte kvalitních stehů i v ruce.

Pak ručník otočte na druhou stranu a přišijte střed stuhy k jednomu jeho svislému okraji v jeho polovině.

Až se budete chystat na cesty, sbalte do kapes zubní pastu s kartáčkem, holení a další nezbytné toaletní potřeby, srolujte ručník a převažte jej stuhou.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Miroslav Etzler musel pod vodu v obleku, košili i kravatě. Po těžkém průběhu nemoci covid-19 měl strach,...

Styl

Blahodárný sezam. Tato drobná semínka jsou často přehlížená, i když jsou opravdovým zázrakem pro...

Tech

Jediná ruská letadlová loď má potíže. Na moře vypluje nejdříve za několik let. I díky tomu, že na ni...

Zavřít reklamu