خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn

Existuje nepřeberné množství barev na stěnu, jak být ale opravdu originální?

Buďte originální s fototapetami na stěnách
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Dům 
11. ledna 2018 14:11 / Shutterstock
  0   0
Nebojíte se experimentovat a máte rádi originalitu? Vyzkoušejte si jednu přímo u vás v bytě nebo domě. Na stěny si dejte unikátní fototapety, kterými ohromíte každého.

Existuje nepřeberné množství barev na stěnu od tmavých přes světlé až po samotnou bílou, ale také mnoho tapet s různými vzory. Pokud vás ale nebaví neustále na zeď plácat meruňkový odstín nebo bílé tapety s černým vzorem, vyzkoušejte něco nového a originálního!

Na stěny i dveře

Fototapety se budou líbit opravdu každému a můžete vybírat z toho, co se vám opravdu líbí! Fototapety jsou unikátním typem plakátů, který by neměl chybět ani u vás doma. Pomocí lepidla je můžete připevnit na zeď, ale také na dveře!

Vybrat si můžete například fototapety z přírody, takže můžete mít doma v obývacím pokoji kus přírody, padající vodopád, stojící vodu v jezeře, proudící řeku, ale také hory, louky, stromy nebo třeba katedrály, hrady a zámky a na druhé straně i koně, ptáky, psy, kočky a jiná zvířata, která máte rádi.

Pokud sledujete filmy, fototapeta je pro vás také vhodná! Ze zdi se na vás může dívat agent 007, tvrďák Steven Segal, ale také Wolverine z X-Menů nebo jiní akční hrdinové jako Iron Man, Kapitán Amerika, Hulk, Thor, Superman, Spiderman nebo Batman a Wonder woman. Klidně ale můžete zvolit jakoukoliv oblíbenou filmovou nebo seriálovou postavu, takže se vám na zdi může vyjímat třeba i Esmeralda, Přátelé nebo vyšetřovatel Horatio Caine i Simpsonovi.

Kreslené postavičky zabodují především u dětí. Mohou to být mimoňové, plující rybka Nemo, Spongebob, postavičky z Doby ledové, ale klidně i králíci z klobouku, pokémoni, Maxipes Fík nebo třeba Křemílek a Vochomůrka. Větší děti ocení zase třeba Harryho Pottera s Hermionou a Ronem nebo Strážce vesmíru.

Tokio i Řím

Pokud rádi cestujete, můžete se obklopit velkými mapami, na kterých si ve volné chvíli najdete, co chcete. Na zeď si lze pověsit i fotky velkoměst, takže můžete snídat například v New Yorku nebo Los Angeles, ale koupat se můžete třeba v Tokiu nebo Šanghaji a chodit usínat můžete v Sao Paulu nebo v Sydney. Doma můžete mít ale třeba i evropská města jako Řím, Londýn, Madrid, Paříž nebo Berlín.

Můžete si však udělat i uvolněnější a rodinnou atmosféru. Na stěnách se tak mohou objevit vaše fotografie ze svatby, z rodinných oslav, z dětství se sourozenci, ale také fotografie vašich dětí od jejich narození přes první školní den až třeba po promoce. Rádi si zavzpomínáte i na letní dovolené u moře nebo zimní lyžování v horách! O malování pokojů jsme psali zde.

Marie Popelková | inStory.cz
Témata: stěna, tapeta, barva, fotka
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Modrá laguna na Islandu. Přírodní zázrak nebo jen chytrá past na turisty?

Věda & Vesmír

Úžasný jev na noční obloze. Jak vzniká a kdy ho můžeme pozorovat?

Bydlení

Jak v noci neupadnout na schodech? Chce to nepodcenit malou drobnost