Zvítězte nad zimou! Zahřejte se na terase tepelným plynovým zářičem

Topidlo pořídíte za několik tisíc korun
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Zahrada 
09. prosince 2017 12:53 / Internet
  0   0
Nechce se vám ještě opustit zastřešenou terasu s nádherným výhledem, ale zima už je nesnesitelná? Přemýšlíte, jak oddálit mrazivé počasí a poohlížíte se po zdroji tepla? S tepelným plynovým zářičem můžete relaxovat na terase i v zimě.

Topidlo je pomocník, který vám pomůže zvítězit nad zimou a zajistí patřičnou tepelnou pohodu. V první řadě je však nutné zmínit, že ohřívač se nesmí používat v uzavřených prostorech. Místnost musí dýchat, a to kvůli koncentraci oxidu uhličitého ve vzduchu. Ideálně tedy zahřeje uvnitř zastřešené terasy nebo v částečně zasklené. Za několik minut se můžete v jeho blízkosti těšit z příjemných 20 - 23 °C. Dosah tepla je přibližně třímetrový.

Tepelný plynový zářič kromě atraktivního designu nabízí především komfort. Teplo získáte díky propan-butanové láhvi, která je připojená hadicí. Láhev je vždy ukryta uvnitř konstrukce zářiče a nekazí tak celkový dojem. Sirky nebo zapalovač nebudou potřeba, protože systém funguje na bázi piezo zapalování.

V oblasti bezpečnosti si nemusíte dělat žádné starosti. Speciální pojistka zajišťuje bezpečí v případu pádu. Při změně sklonu topidla okamžitě sama vypne přívod plynu, nehrozí tak vznik požáru. Automatické vypnutí je při náklonu více než 45°. Přemístění bude snadnější díky tomu, že jsou na tepelném plynovém zářiči vestavěná kolečka a úchyty pro snadnou manipulaci, Při hmotnosti topidla okolo patnácti kilo se tato vymoženost jistě hodí. Z terasy můžete sledovat přirodu, která vám nastíní, jaká bude zima.

Cena se pohybuje okolo tří tisíc korun. Při koupi tepelného plynového zářiče je potřeba myslet také na následnou údržbu, kterou snížíte na minimum používáním ochranných obalů. Zapínání je většinou na zip, takže umožňuje snadno a rychle vyjmout anebo vložit plynový ohřívač do obalu. Pořídit se dá za zhruba sedm set korun.

Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Komplikace pro turisty mířící do Řecka. V zemi dochází k prudkému zhoršení covidové situace

Věda & Vesmír

Egyptské podvodní město odhalilo starodávnou loď i pohřebiště

Bydlení

Posečená tráva je na zahradě hotový poklad. Rady a tipy, kde všude ji můžete využít

Zavřít reklamu