Potěšte svého čtyřnohého mazlíčka! Dopřejte mu psí lázně!

Personál se o pejska dobře postará.
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Mazlíčci 
23. srpna 2017 12:39 / Internet
  0   0
Chcete svému pejskovi dopřát celodenní rozmazlování a profesionální péči? Pokud ano, tak zamiřte do psího salonu, kde se bude váš mazlíček cítit jako v sedmém nebi! Nabídka služeb je velmi rozmanitá! Od stříhání až po uklidňující koupel!

Před návštěvou jděte s pejskem na dlouhou procházku, protože procedury mohou trvat i několik hodin. Také se doporučuje přijít se psem na lačno, mohl by totiž zvracet. Je nutné si uvědomit, že ne všem mazlíčkům se bude péče zamlouvat. Někteří se můžou cítit nepříjemně a ve stresu. Do psího salonu zaveďte pouze psa, který je řádně očkovaný a zdravý. Na případné alergie upozorněte personál.

Lázně nabízí velkou nabídku služeb. Svého mazlíčka můžete nechat například ostříhat. Úpravu srsti provádí pomocí profesionálních strojků, které bez tahání ostříhají vašeho psa. V nabídce je i možnost rozčesání zplstnatělé srsti. Ceny za ostříhání se pohybují ve stokorunách. Pokud máte malého pejska, připravte si zhruba 250 korun, za větší rasy zaplatíte i o dvě stě korun více.

Majitelé dopřávají pejskům i perličkovou koupel, která slouží k léčebným účelům. Pomáhá při artrózách či kožních problémech, ale i jako relaxační procedura v kombinaci s účinnými aromaterapiemi. Po koupeli následuje osušení a obvykle i kvalitní vyčesání. Cena za tuto službu je téměř pět set korun.

Pokud chcete pejskovi ulevit od bolesti, zatuhlých svalů nebo podpořit lokální prokrvení, je na místě masáž. V tomto případě za službu pro mazlíčka zaplatíte 300 až 350 korun. Vyškolení pracovníci se také postarají o stříhání drápků.

Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Podmínky cestování se od pondělí opět mění. Víte, co aktuálně platí?

Věda & Vesmír

Hadi začali diverzifikovat po vymření dinosaurů. Masově se šířili po všech kontinentech

Bydlení

Podzim je ideální čas na stavbu skleníku. Díky němu se budete z bohaté úrody těšit dříve

Zavřít reklamu