Dámský koutek, který si zaslouží každá žena

 Dům 
18. srpna 2017 20:38 / Marie Popelková
  0   0
📷
1 fotografie v galerii
te být šlechtična s trvalou adresou na zámku, abyste si dopřála malý kout pro sebe.  Shutterstock
Toaletní stolek je kusem nábytku do ložnice a je snem každé ženy. Toaletní stolek není jen praktickou součástí ložnice, ale slouží i jako krásný dekorační prvek. Nabízíme možnost koupit si jej bez zrcadla  a v takovém případě připomíná ne příliš velký pracovní stolek nebo dekorační stolek antického stylu. Většina zákazníků ale i přes to preferuje formu klasickou se zrcadlem a vytvoří tak svému pokoji originální charakter. 

V minulém století bylo celkem běžné, pokud měla žena vlastní kosmetický koutek, u kterého vykonávala veškeré zkrášlovací procedury. V dnešní době o sebe dívky i ženy mnohem více dbají a mají k dispozici daleko více přípravků. Tak proč se toaletky vytratily z našich interiérů? Nebylo by snazší, kdyby existovala zóna, kde bychom se mohli upravovat a zároveň měli vše potřebné na dosah ruky?

Výběr toaletních stolků

Při výběru kosmetického stolku či toaletky můžete vybírat mezi toaletními stolky se zrcadlem, bez zrcadla, s taburetem, nebo bez něj. Velkou výhodou je, pokud je zrcadlo již součástí stolku. Přednost dejte toaletkám s osvětleným zrcadlem, které lze díky tomu umístit i do tmavší části pokoje. Při výběru kosmetického stolku myslete na prostor. Mále volné místo v rohu ložnice? Prakticky jej využije rohový toaletní stolek, nebo v něm vynikne toaletní stolek z masivu. Pokud však chcete co nejvíce prostoru ušetřit, hledejte užší a rovný stolek. 

Jako kosmetické stolky můžou sloužit také komody do ložnice. Jejich velkou předností je větší počet zásuvek, a tím pádem i větší úložný prostor. Na komodu lze umístit dostatečně velké zrcadlo, před kterým může moderní žena provádět ranní i večerní rituály, a poté se vrhnout do pracovního dne, či nočního víru. Nevýhodou je, že se ke komodě pohodlně neusadíte. Toaletní či kosmetické stolky najdou své uplatnění v ložnici, v šatně, v koupelně i v dívčím pokoji.

V jednoduchosti je krása

Na trhu je nepřeberné množství toaletních stolků. Chybu neudělte, pokud sáhnete po decentním kousku s jemnými liniemi. Ten nejjednodušší design obsahuje zhruba jednu až dvě zásuvky na kosmetiku. Aby se šetřilo s plochou, jeden z úložných prostorů může být skrytý v desce stolu. Nevíte, kam toaletní stolek postavit? Nejlépe mu bude v ložnici u okna. Co přirozenější světlo, to přirozenější make-up.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Paris Hilton se bude za pár dní vdávat. Svatební hostina bude na dědečkově panství

Styl

Mnoho lidí si stále neumí umýt ruce. Přitom na správném postupu teď záleží více než kdy jindy

Tech

Jak na instalaci Windows 11 na nepodporovaných PC. Krok za krokem

Zavřít reklamu