Úložné prostory v malém bytě už nebudou problém

Většina domácností by uvítala více úložného prostoru
📷
Další 4 fotografie v galerii
 Dům 
09. července 2019 09:41 / Shutterstock
  16   0
Majitelé malých bytů to znají moc dobře. Kam s věcmi, které tolik potřebujeme a nesmí se vyhodit? Tento problém vyřeší rafinované nápady, jak lze využít prostor pro nejrůznější úložný prostor. I když se to nezdá, tak díky tomu získáte spoustu místa.

Úložné prostory jsou v každém bytě velmi žádané, zvláště v bytech malých rozměrů. S nedostatkem úložných prostor se potýká mnoho domácností. Pokud i vy potřebujete nějaký úložný prostor navíc, zkuste naše tipy.

Postele s úložným prostorem, pro peřiny i další věci

Pokud máte štěstí, úložný prostor pod vaší postelí vám nabídne možnost, jak do něj můžete dostat zimní oblečení, bundy, kabáty. V zimě sem můžete schovat to letní, které právě nenosíte. Vlezou sem i deky. Jen oblečení dobře zabalte. Pomůžou vámi vakuové pytle.

Postel s komodou? V malém bytě uleví

Nejen šatní skříně, ale i skříňky a komody, které lze umístit třeba do čela postele, poskytnou dost místa pro uskladnění věcí. I sem můžete uložit peřiny, oblečení a další sezonní kusy. Současně takto můžete horní část komody využít jako poličku nebo noční stolky.

Regály v malém bytě jsou k nezaplacení

Na trhu je nepřeberná nabídka nejrůznějších regálů. Od těch dřevěných přes kovové až po ty z umělých materiálů. Kovové můžete využít ve spíži, sklepě i dílně. Mají mnoho výhod. Pojmou hodně věcí, jsou přehledné variabilní, mají vysokou nosnost a lze je doplnit o další prvky, například nejrůznější koše. Navíc regály můžete použít kdekoliv v bytě i v domě.

Kovové regály vám pomohou uskladnit všechny potřebné věci, například kutilům. Speciální držáky, háčky a další doplňky v nich mohou uschovat vše od šroubků, hřebíčků až až po tavné pistole, kladívka nebo papíry. 

Krabice, krabice a zase krabice

Na trhu jsou velmi oblíbeným produktem papírové krabice. Jsou  k dostání v nejrůznějších velikostech, tvarech i materiálech. Schováte do nich vánoční ozdoby, obuv a nepotřebné věci. Můžete je „stohovat“, ale také díky víkům, odložit na vaše skříně. Skvěle vypadají také staré bedny a bedýnky. (Dále čtěte: Potřebujete rychle vypulírovat sedačku nebo koberec? Pomůže vám silná trojice čističů).

Jana Kocfeldová | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Nejkrásnější pláže Karibiku: Podívejte se na místa, kde byla příroda více než štědrá

Věda & Vesmír

Vědci odhalili gigantické prohlubně v Jupiteru. Některé z nich mají hloubku až 130 tisíc kilometrů

Bydlení

Pořizujete si elektrický zubní kartáček? Poradíme, která kritéria jsou nejdůležitější

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu