Vyzkoušejte dětský pudr v domácnosti. Jeho využití se vám bude jistě hodit

Věděli jste, jaká další využití má dětský pudr? Pokud je vaše odpověď ne, čtěte dál!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dům 
20. června 2017 08:12 / Usa Today
  4   0
Přestali jste kupovat dětský pudr, jakmile vám děti odrostly? Chyba! Dá se totiž využít také mnoha jinými způsoby. Ještě jste o nich neslyšeli? Tady jsou!

I když minulý týden na některých místech ještě sněžilo, počasí už se začíná pomalu oteplovat. Blíží se horké noci, při kterých byste nejradši odhodili pokrývky na druhý konec místnosti. Když ale prostěradlo, polštář a pokrývku posypete malým množstvím dětského pudru, bude absorbovat pot a až do rána vám nezačne být horko.

Jistě už znáte spoustu přírodních repelentů mravenců. Jedním z nich je i dětský pudr. Trochu s ním posypte prostory kolem dveří, oken a dalších škvír, kterými by se mravenci mohli dostat dovnitř. Udrží je to daleko od vašeho domova.

Pudrem se můžete také zbavit vrzání dřevěných podlah. Stačí jej trošku nasypat do mezer mezi jednotlivými prkny. Nebo můžete do škvír nasypat větší množství, abyste je naplnili až nahoru, a potom pečlivě smést zbytek koštětem.

Někteří domácí mazlíčci nesnášejí koupání zrovna nejlépe. Obzvláště kočkám může být koupel značně nepříjemná. Své mazlíčky můžete této procedury ušetřit a zbavit je nečistot, když použijete dětský pudr jako suchý šampón. Zvíře posypte vrstvou pudru a pořádně jej vmasírujte do srsti, dokud neabsorbuje všechen pot.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Nevšední víkend můžete prožít i za špatného počasí. Vstupte do světa fantazie i poznání

Věda & Vesmír

Egypt oznámil objev dalších čtrnácti neporušených sarkofágů starých 2 500 let

Bydlení

I hotové kuchyňské sestavy mohou být hezké a praktické, navíc mají nesporné výhody

Zavřít reklamu