K tomu, abyste se doma cítili dobře, někdy stačí jen pár maličkostí

 Dům 
08. listopadu 2017 15:02 / Marie Popelková
  0
📷
4 fotografie v galerii
Zamilujte si svůj současný domov Pixabay
Spousta lidí má komplikovaný vztah k místu, v němž bydlí. V případě, že nemáte neomezené množství finančních prostředků a není tak pro vás snadné se někam odstěhovat, zamyslete se nad tím, co se vám doma nelíbí.

Možná nemáte svoje současné bydliště příliš v lásce, ale nejste v situaci, kdy byste se mohli přestěhovat. I když se nemůžete přestěhovat nebo si dovolit rekonstrukci, je zde několik drobností, které můžete změnit, abyste se do svého současného domova zamilovali.

Když otevřete jakýkoliv časopis nebo blog týkající se bydlení, najdete v něm obrázky bytů nebo domů, které mají všechny něco společného. Na všech se někde nachází květiny. Existuje pro to dobrý důvod, květiny vylepší dojem z každé místnosti a rozjasní ji. Pokud vám doma chybí pokojové květiny, nějaké si pořiďte. Čas od času si udělejte radost a kupte si i nějaké řezané květiny do vázy.

Nic nedodá vašemu bytu větší pocit útulnosti než pověšení nějakého obrázku, který máte rádi. I když pověsíte jen jeden nebo dva kousky umění, váš domov bude mnohem méně pochmurný. Jestli už máte vše pověšené, zvažte jejich přemístění. Malá změna vám může připomenout věci, kterých jste si přestali všímat.

Udělejte si doma také generální úklid. Vyhraďte si na to celý den a pusťte si k tomu nějakou oblíbenou hudbu nebo seriál. Na všechno se budete dívat z jiné perspektivy, když budete vědět, že máte doma vše čisté. Uvidíte, že se budete doma cítit mnohem lépe.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Dům a zahrada

Dopřejte si vlastní ovoce i během zimních měsíců. Důležitá je zralost při sklizni a vhodná vlhkost při...