Toužíte po skleněném stole? Mnoho věcí vám na něm bude vadit!

 Dům 
09. března 2017 12:54 / Marie Popelková
  0
📷
3 fotografie v galerii
Skleněný stůl je sice krásný, ale může se lehce rozbít! www.asko-nabytek.cz
Chystáte se domů pořídit stůl do obývacího pokoje a kuchyně a koketujete s myšlenkou, že zvolíte skleněnou variantu? Takovou myšlenku ihned zažeňte! Sklo sice vypadá krásně a elegantně, ale nese s sebou mnoho maličkostí, které vám budou vadit!

Než si pořídíte skleněný stůl, musíte zvážit mnoho možností. Stůl se totiž denně používá, a proto by měl být pohodlný a dělat vám radost, než abyste s ním měli starosti! Nevhodná volba se nakonec může otočit proti vám!

Vše vidět!

Na skleněném stole jde vidět každý dotek! Nabízí směsici otisků prstů, kapky a skvrny od pití nebo od jídla, ale taky prach a další nečistoty. Utěrku i se vhodným čisticím prostředkem tak můžete nechat poblíž, ať s ní neběháte pořád tam a zpátky utírat každou skvrnu!

Skleněný stůl se také může snadno rozbít! Stačí mít rozverné děti, kterým spadne při jídle příbor, sklenička a neštěstí je na světě! V takových chvílích se už můžete jen modlit, aby se nikdo nepořezal o střep nebo si něco neudělal. Budete však muset uklidit střepy a odstavit zbývající část stolu, která je nepoužitelná a nebezpečná!

Poškrábaný i chladný

Když už stůl nerozbijete, snadno se může poškrábat. Většina skleněných desek u kvalitních stolů je z tvrzeného skla, které je bezpečnější než obyčejné sklo. Nerozbije se tak snadno, ale lehce se může poškrábat. A poškrábaný stůl nevypadá dobře! Narozdíl od jiných materiálů už navíc nejde přebrousit a opravit!

Další nevýhodou je chladnost. Pokud jste zvyklí sedět u stolu delší dobu a opírat se o něj rukama, skleněný stůl vám bude příjemný maximálně ve velkých vedrech. V ostatních ročních obdobích bude studit a dlouho u něj nevydržíte! Pokud vás ani tyto důvody neodradí, můžete si skleněný stůl koupit!

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Landa se po koronavirových skandálech vrací k hudbě

Styl

Kalhotový kostým si razí cestu zpět do světa módy. Vypadá skvěle a je snadné jej stylovat

Tech

Indie se může řadit k vojenským supervelmocím. Má vlastní a také nejrychlejší hypersonickou střelu

Zavřít reklamu