Vybavte zahradu k dětským hrátkám

 Zahrada 
05. července 2017 18:31 / Marie Popelková
  0
📷
1 fotografie v galerii
Každý, kdo má děti, by měl na ně myslet i při realizaci své zahrady. Shutterstock
Zahrada je nepochybně místem k odpočinku, setkávání s rodinou, přáteli a hlavně také místem určeným k dětským radovánkám a hrám.

Bydlíte s celou rodinou v rodinném domě s velkou zahradou? Chcete, aby byla zahrada vašeho domu elegantní, ale zároveň atraktivní pro vaše děti? Právě na zahradě si děti mohou užít nejvíce zábavy. Tedy pouze v případě, že je k tomu dostatečně vybavená. Čím vybavit zahradu, aby si děti dokázaly vyhrát celý den a letní hezké počasí si naplno užily?

Trampolína na vrcholu obliby

Děti potřebují pohyb, rády skáčou a trampolínu přímo milují. Takovou zábavu uvítají i rodiče: děti jsou v dohledu na jednom místě, snadno je zkontrolujeme z terasy od rozečtené knihy a navíc se i my vyřádíme. 

Nejen bazény a trampolíny, ale hlavně stavby ze dřeva

V současné době jsou často propagovaným vybavením zahrady především bazény a trampolíny. V bazénech si děti užijí zábavu a ještě se osvěží. Na trampolínách zase při skákání rozvíjejí své schopnosti – koordinaci a orientaci v prostoru. Pro děti je dobré na zahradách mít trampolínu i bazén, ale tím to ještě zdaleka nemusí končit. Nezapomínejte ani na zahradní stavby ze dřeva. Základem je dětské pískoviště, ale ani to není konec…

Na zahradě vlastní dětské hřiště

I na zahradě vašeho rodinného domu může dítě mít výbavu jako na dětském hřišti. Na něm mohou být houpačky, prolézačky, skluzavky, kolotoče a další vybavení, na kterém si děti užijí zábavu. Doporučujeme vybírat stavby ze dřeva i s ohledem na design zahrady. Dřevěná konstrukce vždy zapadne do jakéhokoliv stylu zahrady. U dřevěných konstrukcí je vždy velmi důležitá kvalita materiálu a provedení, aby vybavení bylo maximálně bezpečné. 

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Brad Pitt po delší době randí. Jeho vyvolenou je známá modelka, jež proslula pro své obnažené fotky a...

Styl

Byl to jen mýtus. Velké snídaně jsou sice důležité, ale s hubnutím nepomohou, potvrdila nová studie

Tech

Americké letectvo se dočkalo nového obrovského tankeru KC-46, o kterém tvrdí, že ve vzduchu doslova změní...