Zajděte s čtyřnohým mazlíčkem na jedno! Psi pivo přímo milují

 Mazlíčci 
19. ledna 2018 08:35 / Marie Popelková
  3
📷
3 fotografie v galerii
Dopřejte svému parťákovi nealkoholický psí drink Internet
Nejlepší přítel člověka by šel nejraději s páníčkem i do hospody na jedno pivečko! A proč mu to nedopřát? S pivem přímo pro psy nehrozí žádné nebezpečí a váš mazlíček si ještě pochutná.

Psí pivo neobsahuje žádný alkohol ani bublinky, převážně slouží jako doplňkové krmivo. Čtyřnozí mazlíčci si ho můžou vychutnat ve dvou příchutích, a to s nádechem kuřecího nebo hovězího masa.

Nápoj nejen pročistí ledviny, ale zajistí i potřebný přísun vitamínu B. Pochoutka neobsahuje chmel, protože ho psí játra netráví stejně jako ta lidská. Z toho důvodu je složení z extraktu ze sladu ječmene a minerálních olejů. Nezapomínejte však také o péči o ústa svého psa. Zde se dočtete, jak jej zaručeně zbavíte zápachu z tlamy.

Nápoj podávejte psovi při pokojové teplotě, zřetelněji tak ucítí vůni masa ve výrobku. Lahev před použitím protřepejte kvůli usazeninám z masa. Do misky nelijte celý obsah, postačí polovina. Zbytek nechte ve sklenici a pořádně s ní zatřepejte. Díky tomu vytvoříte po dolití na povrchu misky pěnu a nápoj bude vypadat jako čerstvě natočené pivo.  

Lahev má většinou 250 mililitrů. Doporučené dávkování se liší podle velikosti zvířete. Pro běžnou denní konzumaci se doporučuje pít polovina jedné lahve denně, druhá půlka se může nechat v lednici až tři dny po otevření. Pokud však nejmenším mazlíčkům máte v plánu pivo dávat jen občas, denně může vypít lahev o objemu 250 mililitrů. Velká plemena, jako je například německá doga, si můžou dopřát i dvě lahve denně.

Nic se nemá přehánět

Originální pochoutku v balení po čtyřech lahvích lze koupit za zhruba dvě stě korun. Nevýhodou je, že nekoupíte pouze jeden kus, ale musíte vzít celé balení po čtyřech. Pivo není zcela vhodné pro štěňata, která můžou mít problém se spánkem. Při překročeném dávkování si může pes na pivu vypěstovat závislost.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Miroslav Etzler v těžkém stavu. Připojený na kyslíku teď lituje, že se nenechal proti covidu očkovat

Styl

BMI určuje, zda jste obézní, či nikoliv. Podle jednoduchého výpočtu během chvilky zjistíte, jak na tom...

Tech

Používáte na mobilu prediktivní text? Dost možná tím žádný čas neušetříte a při psaní zpráv budete...

Zavřít reklamu