Zajděte s čtyřnohým mazlíčkem na jedno! Psi pivo přímo milují

Dopřejte svému parťákovi nealkoholický psí drink
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Mazlíčci 
19. ledna 2018 08:35 / Internet
  14   3
Nejlepší přítel člověka by šel nejraději s páníčkem i do hospody na jedno pivečko! A proč mu to nedopřát? S pivem přímo pro psy nehrozí žádné nebezpečí a váš mazlíček si ještě pochutná.

Psí pivo neobsahuje žádný alkohol ani bublinky, převážně slouží jako doplňkové krmivo. Čtyřnozí mazlíčci si ho můžou vychutnat ve dvou příchutích, a to s nádechem kuřecího nebo hovězího masa.

Nápoj nejen pročistí ledviny, ale zajistí i potřebný přísun vitamínu B. Pochoutka neobsahuje chmel, protože ho psí játra netráví stejně jako ta lidská. Z toho důvodu je složení z extraktu ze sladu ječmene a minerálních olejů. Nezapomínejte však také o péči o ústa svého psa. Zde se dočtete, jak jej zaručeně zbavíte zápachu z tlamy.

Nápoj podávejte psovi při pokojové teplotě, zřetelněji tak ucítí vůni masa ve výrobku. Lahev před použitím protřepejte kvůli usazeninám z masa. Do misky nelijte celý obsah, postačí polovina. Zbytek nechte ve sklenici a pořádně s ní zatřepejte. Díky tomu vytvoříte po dolití na povrchu misky pěnu a nápoj bude vypadat jako čerstvě natočené pivo.  

Lahev má většinou 250 mililitrů. Doporučené dávkování se liší podle velikosti zvířete. Pro běžnou denní konzumaci se doporučuje pít polovina jedné lahve denně, druhá půlka se může nechat v lednici až tři dny po otevření. Pokud však nejmenším mazlíčkům máte v plánu pivo dávat jen občas, denně může vypít lahev o objemu 250 mililitrů. Velká plemena, jako je například německá doga, si můžou dopřát i dvě lahve denně.

Nic se nemá přehánět

Originální pochoutku v balení po čtyřech lahvích lze koupit za zhruba dvě stě korun. Nevýhodou je, že nekoupíte pouze jeden kus, ale musíte vzít celé balení po čtyřech. Pivo není zcela vhodné pro štěňata, která můžou mít problém se spánkem. Při překročeném dávkování si může pes na pivu vypěstovat závislost.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Inspirace na víkend. Zatoulejte se na jedno z nejzajímavějších míst v České republice

Věda & Vesmír

Díky změně klimatu přijdeme o dobrou kávu

Bydlení

Malou místnost lze opticky zvětšit různými způsoby. I vhodným výběrem podlahy

Zavřít reklamu