Nápady, které vás dostanou. Na co se mohou hodit prázdné plechovky?

Konzervy nemusí skončit v koši, mohou vám ještě posloužit
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Dílna 
27. ledna 2018 09:27 / Shutterstock
  0   0
Prázdné plechovky nemusí nutně skončit v koši. Pokud jste zruční, s minimálními náklady z nich dokážete vyrobit krásné předměty. Oživí vaši domácnost a ještě vám poslouží.

Velká plechovka se hodí do koupelny

Obří konzervy mohou skvěle posloužit jako originální úložný prostor na ručníky, který si navíc ještě perfektně vyladíte do stylu vaší koupelny. Stačí je jen polepit kusem látky nebo tapety. Podobně si můžete na zeď přidělat i menší konzervy.

Menší konzervy ukryjí drobnosti

Propisky i ostatní drobné věci, které potřebujete mít u stolu po ruce, můžete uklidit do menších plechovek. Přidávat jich můžete podle libosti. A když vás jednou přestanou bavit, jednoduše je přetřete jinou barvou nebo přelepíte samolepkou.

Fantazii se meze nekladou

Prázdné plechovky lze využít i jako praktické vychytávky nebo jako stylové doplňky do bytu, které mají hlavně dekorativní funkci. Zkusit můžete třeba stojánek na příbory, dárkové tuby, květináče nebo i originální plechové panáky. Využít je můžete i na svatbě, jak jsme psali zde.

Plechovka jako lucernička

Z praktických věcí vám prázdné plechovky poslouží třeba jako lucerničky. Jejich výroba není nijak náročná, potřebovat budete jen pár prázdných konzerv, hřebík, kladívko a chuť tvořit. A za pár minut máte originální lampu na terasu i do bytu.

Jan Novák | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Mystická místa, kde vám bude buď neskutečně dobře, nebo se budete neskutečně bát

Věda & Vesmír

Vědci vypátrali dlouho ztracenou tektonickou desku. Ukrývá se pod Pacifikem

Bydlení

Ne každému se domů vejde pračka i sušička aneb na co se zaměřit při výběru spotřebiče dva v jednom

Zavřít reklamu