Vytvořte si originální dort bez pečení. Neuvěříte, z čeho je vyroben

Tento dort je vtipný, originální a hlavně jednoduchý
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Dílna 
15. srpna 2018 08:25 / Pinterest
  0   0
Hledáte nějaký zajímavý a netradiční tip na dárek? Co tak vyrobit dort, který skutečně každého překvapí a zároveň i pobaví? Je totiž z toaletního papíru.

Dort patří k tradičním narozeninovým dárkům. Ovšem vyrobit si takový dort stojí jednak trochu cviku, ale i času a úsilí. A ne každý je mistr pekař. Pokud navíc chcete být originální a oslavence překvapit a současně pobavit, nemusíte trávit hodiny v kuchyni před troubou s rukama od mouky. Vyrobit jej můžete jednoduše, rychle a bez pečení.

Bez pečení

Ještě než dárek vyvolenému předáte, ujistěte se, že se ho volba vašeho překvapení nedotkne. Vzhledem k tomu, že jde skutečně o „žertovný“ dárek, ne každý by to musel pochopit.

Potřebujete

  • toaletní papír (22 ruliček)
  • karton
  • nůžky
  • krepový papír
  • stuhy a provázky
  • ozdoby dle vlastního uvážení

Rovnou třípatrový

Nejprve si z kartonu vystříhněte podklad pro dort. Je jen na vás, zda zvolíte kulatý či hranatý tvar podložky. Tu pak obalte barevným krepovým papírem a přilepte jej, případně připevněte sešívačkou. Pak už je to jednoduché. Na podložku si seskládejte dort tak, aby vám tvořil tři patra. Ale klidně může být i vyšší.

Ozdobte dle fantazie

Jednotlivá patra ještě převažte stuhou, aby dort lépe držel. Lepidlo ale nepoužívejte, aby se dal toaletní papír ještě použít. A nyní už zapojte svou fantazii a pusťte se do zdobení dortu. Použijte stužky, provázky, korálky, mašličky, chlupaté drátky, bambulky, polystyrenové doplňky. Nebo zkuste zdobící techniku toilegami. Nevíte, co to je? Více o ní jsme psali zde.

Šárka Sokolská | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Podzim začal čarovat. Vydejte se po stopách nejbarevnějších míst v blízkém okolí

Věda & Vesmír

Rozsáhlá analýza DNA stovek Vikingů ukazuje, že nebyli takoví, jak jsme si dosud mysleli

Bydlení

Nezničte si televizi nebo počítač špatným čištěním. Máme tři tipy, jak na to správně

Zavřít reklamu