Toužíte po podkrovním bytě? Zvažte všechny výhody i nevýhody!

 Dům 
03. března 2017 12:28 / Marie Popelková
  0
📷
3 fotografie v galerii
Byt s trámy je velmi moderní a krásný! Má to ale i své mínusy! www.homesweethome.cz
Mít krásný výhled na město, být blíže slunci a večery trávit mezi krásnými dřevěnými trámy! Přesně takové výhody s sebou přináší bydlení v podkrovním bytě. Má však i své nevýhody! Tou hlavní je vedro v létě a zima v chladných měsících!

Nebojíte se výšek a naopak si libujete v krásném výhledu, když můžete na jedné straně vidět například domy, budovy a rozmanitou architekturu města a z jiných oken zase na přírodu jako skály, les nebo prostě jenom stromy? Podkrovní byt je pro to ideální!

Velké kouzlo skrývá také v tom, že si můžete užívat krásné dřevěné trámy! Vypadají velmi luxusně, moderně a v praktickém životě také mohou oddělit prostor, takže když máte kuchyni dohromady s obývákem, trámy prostor jednoduše oddělí a máte vystaráno!

Vedro i zima!

Všechno má ale své výhody i nevýhody a u podkrovního bytu tomu není jinak! Jeho nevýhodou je totiž postavení na samém vrcholu domu a nejblíž slunci. V parných letních dnech tak budete mít z bytu skleník nebo rovnou saunu, ve které bude těžké přes den setrvat, natož se v noci kvalitně vyspat!

Proti horku můžete bojovat jen neustále zapnutými větráky, které se ale později projeví ve vaší peněžence a také z nich můžete lehce prochladnout. A odpočinout peněžence nedáte ani v zimě, kdy budete buď věčně mrznout, nebo naplno topit, a proto se topení nezastaví! V takovém případě není vhodné ani pěstovat doma květiny, které si musejí zvykat v jednu chvíli na velkou zimu a v jiném ročním období zase na přehnané vedro. Stojí to za to?

Témata: podkroví, vedro, zima, trámy
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Daniel Landa se po koronavirových skandálech vrací k hudbě

Styl

Skvělý pomocník na celulitidu i vrásky: Maderoterapie

Tech

Logo Apple na zadní straně iPhonu není jen tak. Co tajné tlačítko umí a jak jej odemknout

Zavřít reklamu