Mít doma televizi, či nikoliv? Ať se z vás nestane televizní maniak!

Povaleč může trávit u televize veškerý čas. Jiné věci se mu dělat nechtějí a ztrácí kontakt s lidmi!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dům 
01. března 2017 12:12 / www.mistoprodeje.cz
  0   0
Televize je v dnešní době nedílnou součástí každé domácnosti. Většinou nechybí v obýváku, ale lidé si ji dávají i do ložnice nebo dětského pokoje. Najdou se však i takoví, kteří se bez televize obejdou úplně. Není však dobré ze sebe udělat televizního maniaka!

V některé domácnosti se televize skoro nepouští a je spíše jakousi ozdobou, jizde zase jede naplno od rána do večera. V takovém případě však potom nemusí potěšit účet za elektřinu, který přijde s výrazným nedoplatkem!

Pokud někdo sedí u televize od rána do večera, rozhodně se to neprojeví dobře na jeho zdraví. Když se totiž člověk nehýbe a vystačí si s hokejem, fotbalem nebo atletikou pouze v televizi, každým dnem kyne víc a víc! Těžko se potom přemlouvá i do nějakého pohybu a jeho nejoblíbenější sportovní disciplínou zůstává takzvaný gaučink!

Velká lenost!

Když se někdo nehne od televize, ztrácí i kontakt s okolními lidmi, protože z práce si to namíří rovnou domů a venku už se neobjeví. Takový člověk je pak vesměs líný dělat další činnosti, protože si zvykl na své pohodlí!

Výhodou ale může být přehled, který dnešní bohatý program nabízí. Televizní maniak tak může být zdatným znalcem politiky, sportu, ale také přírodovědných pořadů nebo různých dokumentů. Měli by však mít na paměti, že všeho moc škodí!

Marie Popelková | inStory.cz
Témata: dům, televize, lenost
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Nejoblíbenější zimní destinace v době covidové. Češi berou útokem malebný ostrůvek

Věda & Vesmír

Děsivý hned po narození. Embrya megalodonů se vzájemně požírala už v lůně

Bydlení

Propojte Japonsko a Skandinávii a vyjde vám japandi styl. Trend roku 2021

Zavřít reklamu