Máte kopu bot a není je kam dát? Využijte originální botník z bedýnek!

 Dům 
11. května 2017 12:51 / Marie Popelková
  5
📷
3 fotografie v galerii
Libujete si v nakupování botů? V botníku z bedýnek se bude vyjímat každý pár! www.dailystyle.cz
Milujete nákupy a největší slabost máte na boty? Přinesete si z každé návštěvy obchodů jedny, ale už je nemáte kam dávat? Nemusí končit zastrčené v šatníku, kde na ně nikdo nevidí! Vyrobte si z bedýnek originální botník, do kterého naskládáte hromadu vašich cenných úlovků! Potom se jimi můžete chlubit i před sousedy!

Někdo si koupí jedny boty a chodí v nich tak dlouho, dokud se mu nerozpadnou. Někdo si ale potrpí na to, aby měl pro každou příležitost alespoň někdy, nejlépe ale několikatery. Nesmí mu chybět sportovní obuv ven, na běhání, do haly, dále balerýnky a nazouváky na léto, lodičky do divadla, boty na jehlách pro lepší příležitost, taneční boty, kozačky na zimu, teplejší obuv, ale ani papuče.

Když máte pro každou z těchto příležitostí jeden pár, i tak se to naskládá. Existují ale i lidé, kterým když boty vyhovují, vezmou si je raději hned dvakrát pro případ rozbití nebo na dobu, až se jim první pár sešoupe. Potom už může nastat problém, kam takovou hromadu botů umístit, aby se jimi nezacpala polovina šatny!

Buďte originální a udělejte si takový botník, který nemá nikdo ze sousedů! Použijte k tomu bedýnky. Můžete je nechat v přírodním provedení, ale dají se také různě ozdobit. Můžete použít mořidla nebo barvy různých odstínů. Nalepit si na ně můžete třeba i živé kytky nebo si je vystřihnout z papíru. Rozhodně tím potěšíte alespoň děti, které se výrobou netradičního botníku zabaví! Je naprosto na vás, co si vyberete!

A pokud se vám to zalíbí, můžete bedýnky použít i jako jiný kus nábytku, než z nich udělat jen botník. Využití najdou i jako kuchyňské police, knihovničky, ale někdo je používá také jako stůl a najdou se i takoví, kteří z nich mají postel!

Témata: boty, pár, botník, bedýnka
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Dům a zahrada

Jak efektivně odstranit starý nátěr ze dřeva a co k tomu použít