Vybavte zahradu k dětským hrátkám

Každý, kdo má děti, by měl na ně myslet i při realizaci své zahrady.
 Zahrada 
05. července 2017 18:31 / Shutterstock
  0   0
Zahrada je nepochybně místem k odpočinku, setkávání s rodinou, přáteli a hlavně také místem určeným k dětským radovánkám a hrám.

Bydlíte s celou rodinou v rodinném domě s velkou zahradou? Chcete, aby byla zahrada vašeho domu elegantní, ale zároveň atraktivní pro vaše děti? Právě na zahradě si děti mohou užít nejvíce zábavy. Tedy pouze v případě, že je k tomu dostatečně vybavená. Čím vybavit zahradu, aby si děti dokázaly vyhrát celý den a letní hezké počasí si naplno užily?

Trampolína na vrcholu obliby

Děti potřebují pohyb, rády skáčou a trampolínu přímo milují. Takovou zábavu uvítají i rodiče: děti jsou v dohledu na jednom místě, snadno je zkontrolujeme z terasy od rozečtené knihy a navíc se i my vyřádíme. 

Nejen bazény a trampolíny, ale hlavně stavby ze dřeva

V současné době jsou často propagovaným vybavením zahrady především bazény a trampolíny. V bazénech si děti užijí zábavu a ještě se osvěží. Na trampolínách zase při skákání rozvíjejí své schopnosti – koordinaci a orientaci v prostoru. Pro děti je dobré na zahradách mít trampolínu i bazén, ale tím to ještě zdaleka nemusí končit. Nezapomínejte ani na zahradní stavby ze dřeva. Základem je dětské pískoviště, ale ani to není konec…

Na zahradě vlastní dětské hřiště

I na zahradě vašeho rodinného domu může dítě mít výbavu jako na dětském hřišti. Na něm mohou být houpačky, prolézačky, skluzavky, kolotoče a další vybavení, na kterém si děti užijí zábavu. Doporučujeme vybírat stavby ze dřeva i s ohledem na design zahrady. Dřevěná konstrukce vždy zapadne do jakéhokoliv stylu zahrady. U dřevěných konstrukcí je vždy velmi důležitá kvalita materiálu a provedení, aby vybavení bylo maximálně bezpečné. 

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Zažijte Ameriku úplně jinak. Navštivte neokoukanou zemi s čarokrásnou a divokou přírodou

Věda & Vesmír

Budoucnost lidstva? Šéf Amazonu o ní má jasno

Bydlení

Barva ložního povlečení může ovlivnit víc, než si možná myslíte

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu