Svým mazlíčkům můžete udělat stylový pelíšek ze starých věcí i nábytku

 Mazlíčci 
28. ledna 2020 14:09 / Mirka Malá
  0
📷
6 fotografií v galerii
Pelíšek pro mazlíčky jako kus nábytku je velkým hitem Archiv
Optimalizace malého obytného prostoru je velkým tématem, do kterého často vstupují i naši domácí mazlíčci. Jejich pelíšky totiž není často kam umístit, popřípadě tam nevypadají dobře. Jenomže jsou tu skvělé nápady, jak naše miláčky ubytovat v novém i starém nábytku.

Naprostým hitem je obýváková skříňka, která najde svoje místo třeba vedle vaší sedačky. Chytrá skříňka má ale na boku okénko, kterým se vaše kočka snadno dostane do svého pelíšku uvnitř skříňky. Efektní a efektivní. Máte kus nábytku a pelíšek zároveň. Vaše kočička má uvnitř skříňky teplý pelíšek a váš obývák vypadá elegantně a stylově.

Pelíšek lze vyrobit i ze starého nábytku

Pokud si horkou novinku na trhu, tedy obývákovou skříňku, která v sobě ukrývá kočičí pelíšek, nechcete zrovna kupovat, ale tento nápad se vám líbí, můžete snadno vyrobit něco podobného a možná ještě efektnějšího sami doma.

Třeba takový starý skříňový televizor, který možná odpočívá na lecjaké půdě, je pro takový nápad jako stvořený. Stačí jej jen obrousit a přelakovat, popřípadě barevně natřít tak, aby vyhovoval designu vašeho domu či bytu, a do prostoru samotného televizoru umístit roztomilý pelíšek s úžasným výhledem.

Použijte starý kufr

Další inspirací budiž starý kufr. Dno kufru stačí rovněž jen drobně restaurovat z venku, pohodlně vystlat a popřípadě ještě nalepit krátké nožičky. A kus designového nábytku a pohodlný pelíšek zároveň je na světě.

Kutilové a designéři doslova hýří nápady, jak z pelíšků pro mazlíčky udělat designový kus nábytku. Narazit se tak dá i na nápad kočičího teepee, které navíc pán domu umístil před krb. Která kočička by se tam ráda nevyhřívala a ještě to vypadá skvěle.

V jednoduchosti je krása

Některé nápady jsou skutečně dokonalé a přitom úplně jednoduché. Stylový pelíšek pro pejska, pokud se mu třeba nebude chtít ležet zrovna v ložnici v kufru, lze udělat i z obyčejné dřevěné bedýnky, kterou seženete v každém supermarketu.

I takovou bedýnku, například od ovoce či zeleniny, lze snadno zrestaurovat a upravit na psí pelíšek. Ti šikovnější na bedýnku ještě dokáží vypálit i jméno svého miláčka. Bedýnku pak stačí jen vyplnit pohodlným ležením a polštářky a váš pejsek bude naprosto spokojený.

Takový designový, byť naprosto jednoduchý pelíšek pak snadno umístíte i do svého obývacího pokoje a váš miláček nebude muset být sám někde v předsíni. Dále čtěte: Místo spánku psa ve vaší posteli vypoví, jak vás pes vnímá.

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Stav Bruce Willise se údajně zhoršuje: Jeho chování je nevyzpytatelné a agresivní

Styl

Středomořská strava prokazatelně snižuje riziko vzniku mnoha závažných onemocnění

Dům a zahrada

11 tipů, jak vybrat nejlepší sekačku na trávu