Víme jak na boj se zápachem z úst Vašich psích a kočičích mazlíčků!

 Komerční článek 
22. září 2015 05:45 / redakce
  0
📷
2 fotografie v galerii
nyní na alavis.cz 54
Každý, kdo má doma psa, kočku nebo se setkává s někým, kdo je má doma, to dobře zná. Zvíře pootevře tlamu a zavane mu z ní. Mnohdy velmi nepříjemně. Nejde jen o kosmetický či estetický problém, ale může značit i velmi vážný zdravotní problém. Veterináři proto varují, že takové zvíře může velmi vážně onemocnět.

Jak se zápachem naložit? Jednoduše!
U psů a koček nejde jen o nějakou banální věc. Jedná se prvotně o zubní plak a zubní kámen. Někdy i o bolavé a někdy bohužel i hnisající, krvácející a bolavé dásně. Je to velmi podobné jako u nás u lidí. Někdy je nutné řešit problém zákrokem u veterináře, což ale stojí nemalé peníze a většinou zbytečně. Stejně jako u lidí, tak také u zvířat platí, že nejlepším lékařem je prevence. Samotný zápach z tlamy je způsoben těkavými sirnými sloučeninami, jež produkují bakterie vyskytující se v tlamě psů. Kromě zubního kamene a zánětů, můžou být ohroženy životně důležité orgány.

Nejen zdravý, ale i chutný pro Vašeho mazlíčka!
Říká se, že co je zdravé, není dobré. U Plaque Off Animal to ale neplatí! Přípravek je vlastně usušená mořská řasa, která obsahuje vysoké množství fukosy, jenž právě významně potlačuje růst bakterií a tím zabraňuje vzniku a rozvoji zubního plaku, zubního kamene a tím zánětu a zápachu z tlamy. Podávání tohoto přípravku je určitě snazší než čištění zubů, protože tato malá odměrka granulek se nasype na krmení, ať granule či konzervu a přes zažívací trakt se účinná látka dostane do krve a z ní pak do slin, kde působí proti zubnímu kameni a zubnímu plaku.

Změna přijde brzo!
Nemusíte čekat měsíce, ale první známky zlepšení a úbytku zápachu z tlamy zaregistrujete velmi brzo! První známky se dostaví zhruba po 14 dnech. Narušování zubního kamene nastává v rozmezí 3- 8 týdnů, přičemž přípravek by se měl podávat dlouhodobě pro potlačování vzniku zubního plaku i kamene. Vše je odborně testováno, takže nemusíte mít strach, že by měl přípravek vedlejší účinky, či by zvířeti způsobil jiné problémy.
Kam dál?
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bývalá služebná prince Andrewa musela absolvovat školení, aby se mohla správně starat o jeho sbírku 72...

Styl

Proč je důležité sušit vlasy ručníkem dříve, než použijete výživovou masku

Tech

Je krásnější než raketoplán. Radian One je nové vesmírné plavidlo budoucnosti

Zavřít reklamu