Neztrácejte zbytečně čas v kuchyni, pořiďte si multicooker

 Ostatní 
08. ledna 2021 11:00 / Marie Popelková
  1
📷
4 fotografie v galerii
Multicooker vrací jednoduchost do vaření  Depositphotos
Znáte to všichni. Při snaze vykouzlit výborný oběd vám po tomto heroickém výkonu zůstane na kuchyňské lince hromada hrnců, mastných pekáčů, talířků, naběraček, měchaček, hrníčků a také špinavých příborů. Aby toho nebylo málo, vaši kuchyňskou linku zdobí nejeden kuchyňský robot, ponorný mixér se zbytky polévky a domácí pekárna, v jejichž útrobách je nalepené těsto.

Výborný oběd či večeři můžete připravit i v jednom hrnci, během toho, co píšete se svými dětmi úkoly, žehlíte a tak podobně. 

Stylový společník

Multicooker si zamilujete hned na první pohled, protože jeho ladné křivky v kombinaci s nerezovým povrchem z něj dělají společníka moderních kuchyní. Disponuje dostatečným objemem, takže se s ostatními hrnci můžete rozloučit. Designovou dokonalost multicookeru podtrhuje LED displej disponující 24hodinovým časovačem. Jedná se o vskutku specifického kuchyňského pomocníka, který promění váš čas strávený v kuchyni na nefalšovaný zážitek. Oběd či večeře je záležitostí několika minut.

Multicooker z vás udělá šéfkuchaře

Multicooker obsahuje několik sofistikovaných programů, díky nimž můžete připravit kyprou rýži, křehké šťavnaté maso, voňavý domácí chléb, lahodnou zeleninu vařenou v páře, chutnou rybu, oblíbenou polévku i řadu dalších pokrmů, dezertů či příloh. Multicooker nabízí také řadu specifických programů, které vám umožní upéct lahodný dort nebo uvařit pravý jogurt. Díky tomuto modernímu společníkovi se jednou provždy rozloučíte s rozvařenou, tvrdou rýží, nesprávně propečeným steakem, vysušeným kuřetem i připálenou zeleninou. Díky jednoduchým postupům a propracované technologii vám stačí vložit ingredience do nádoby, zapnout program a o nic dalšího se nemusíte starat. Výsledek předčí vaše očekávání.

Výhody multicookeru

Multicooker dovede vařit, dusit, péct, opékat, grilovat, napařovat, zavařovat, fritovat i gratinovat. Příprava pokrmů je snadná, velmi vám pomáhají chytré programy. Nemusíte špinit nádobí, vše připravíte v jednom hrnci. Jídlo si můžete načasovat tak, aby bylo hotové, při vašem návratu domů. Není třeba zapínat troubu, sporák – ušetříte za elektřinu. Maso je báječně šťavnaté a měkké. Pokrmy se nepřipalují. Dále čtěte: Zavařovat lze i jinak než v obřím hrnci. Zkuste myčku, mikrovlnku nebo třeba troubu.

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Princezna Diana celé dva roky věděla, že může zemřít při autonehodě. Nový dokument odhaluje další...

Styl

Nechte své vlasy odpočinout a zbavte se šamponu. Porostou rychleji a nebudou vám tolik vypadávat

Dům a zahrada

Nenechávejte koření v kupovaných sáčcích. Hrozí plíseň i ztráta chuti