Neztrácejte zbytečně čas v kuchyni, pořiďte si multicooker

Multicooker vrací jednoduchost do vaření
📷
Další 3 fotografie v galerii
 Ostatní 
08. ledna 2021 11:00 / Depositphotos
  2   1
Znáte to všichni. Při snaze vykouzlit výborný oběd vám po tomto heroickém výkonu zůstane na kuchyňské lince hromada hrnců, mastných pekáčů, talířků, naběraček, měchaček, hrníčků a také špinavých příborů. Aby toho nebylo málo, vaši kuchyňskou linku zdobí nejeden kuchyňský robot, ponorný mixér se zbytky polévky a domácí pekárna, v jejichž útrobách je nalepené těsto.

Výborný oběd či večeři můžete připravit i v jednom hrnci, během toho, co píšete se svými dětmi úkoly, žehlíte a tak podobně. 

Stylový společník

Multicooker si zamilujete hned na první pohled, protože jeho ladné křivky v kombinaci s nerezovým povrchem z něj dělají společníka moderních kuchyní. Disponuje dostatečným objemem, takže se s ostatními hrnci můžete rozloučit. Designovou dokonalost multicookeru podtrhuje LED displej disponující 24hodinovým časovačem. Jedná se o vskutku specifického kuchyňského pomocníka, který promění váš čas strávený v kuchyni na nefalšovaný zážitek. Oběd či večeře je záležitostí několika minut.

Multicooker z vás udělá šéfkuchaře

Multicooker obsahuje několik sofistikovaných programů, díky nimž můžete připravit kyprou rýži, křehké šťavnaté maso, voňavý domácí chléb, lahodnou zeleninu vařenou v páře, chutnou rybu, oblíbenou polévku i řadu dalších pokrmů, dezertů či příloh. Multicooker nabízí také řadu specifických programů, které vám umožní upéct lahodný dort nebo uvařit pravý jogurt. Díky tomuto modernímu společníkovi se jednou provždy rozloučíte s rozvařenou, tvrdou rýží, nesprávně propečeným steakem, vysušeným kuřetem i připálenou zeleninou. Díky jednoduchým postupům a propracované technologii vám stačí vložit ingredience do nádoby, zapnout program a o nic dalšího se nemusíte starat. Výsledek předčí vaše očekávání.

Výhody multicookeru

Multicooker dovede vařit, dusit, péct, opékat, grilovat, napařovat, zavařovat, fritovat i gratinovat. Příprava pokrmů je snadná, velmi vám pomáhají chytré programy. Nemusíte špinit nádobí, vše připravíte v jednom hrnci. Jídlo si můžete načasovat tak, aby bylo hotové, při vašem návratu domů. Není třeba zapínat troubu, sporák – ušetříte za elektřinu. Maso je báječně šťavnaté a měkké. Pokrmy se nepřipalují. Dále čtěte: Zavařovat lze i jinak než v obřím hrnci. Zkuste myčku, mikrovlnku nebo třeba troubu.

Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Chorvatsko přitvrzuje. Informace, které by vám před cestou do země neměly uniknout

Věda & Vesmír

V sedmdesátých letech vědci předpověděli, že naše civilizace zkolabuje v tomto století. Podle nové studie...

Bydlení

Udržte v domě dobrou energii. Zavírejte koupelnu a sklápějte záchodové prkénko

Zavřít reklamu