Vyrobte si jednoduché strašidelné lucerničky na Halloween.

 Dílna 
23. října 2016 09:08 / Ema Maxová
  3
📷
5 fotografií v galerii
Strašidelné lucerničky budget met raz dva hotové a vypadají opravdu efektně! Pinterest
Za několik dnů, tedy 31. října, se na Halloween pustíme do bláznivého strašení. Lidé se oblékají do strašidelných kostýmů a zdobí i své domovy. Halloween se těší čím dál tím větší oblibě i u nás.
Přemýšlíte ale čím ještě ozdobit vchodové dveře nebo jídelní stůl? Pojďte si vyrobit strašidelné lucerničky!

Vytvoření halloweenských lucerniček zabere jen několik minut a jakmile strašidlům nalepíte očička, pak se budete určitě pobavíte vy i vaše děti. Dejte se do tvoření.

Budete potřebovat
zavařovací sklenice gáza nebo staré silonové punčocháče nůžky izolepa nebo vteřinové lepidlo očka a pusinka - koupíte nebo vyrobíte z papíru

Postup
Při výrobě strašidelných lucerniček zužitkujete starší věci, jako jsou nepotřebné zavařovací sklenice (můžete využít různé velikosti i tvary) a starou gázu nebo staré (klidně roztrhané) silonové punčocháče. Připravenou gázu různě obtočíte po obvodu sklenice a její konec přilepíte kouskem izolepy nebo použijete vteřinové lepidlo. Pokud se rozhodnete využít silonky, jednoduše vložíte sklenici do silonové punčochy, nahoře ustříhnete a přileíte lepidlem nebo izolepou.

Do horní části sklenice přilepíte očička a strašidlo je hotovo. Sklenici můžete určitě ještě různě halloweensky dozdobit. Dobře vypadají pavoučci nebo strašidýlko alá dýně. Pak už jen stačí vložit svíčku a strašení může začít.

Podívejte se do fotogalerie, jak vám budou strašidýlka hezky zářit.
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Bývalá služebná prince Andrewa musela absolvovat školení, aby se mohla správně starat o jeho sbírku 72...

Styl

Proč je důležité sušit vlasy ručníkem dříve, než použijete výživovou masku

Tech

Je krásnější než raketoplán. Radian One je nové vesmírné plavidlo budoucnosti

Zavřít reklamu