Máte doma moc peněz? Schovejte je do trezoru!

Do trezoru můžete dát různé věci od pěněz až po cenné papíry. Schovat ho můžete do stěny, podlahy a na jiná místa.
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dům 
25. listopadu 2016 12:31 / www.kancelarskepotreby.net
  0   0
Daří se vám v práci, nerozhazujete jako dřív a už dávno skončila doba, kdy jste měli hluboko do kapsy? Pokud šetříte, ale nechcete všechny peníze cpát do různých spoření, pořiďte si domů trezor! Peníze nebudete mít po bytě jen tak a budou rozhodně v bezpečí!

Schovávat peníze do matrace je minulost! Navíc zloději jsou v dnešní době natolik mazaní, že by je tam po chvilce našli. A vymýšlet proti nim skrýše, které neodhalí, to je těžký úkol! Neriskujte proto nic a vrhněte se na koupi trezoru, který vaše úspory dobře ukryje a zajistí!

Peníze i šperky

Trezor se vybírá na míru podle toho, co vše do něj máte v plánu uložit. Nemusí to být nutně jen peníze, ale také šperky a cenné papíry jako dluhopisy, směnky i důležité smlouvy nebo vysvědčení a rodné listy. Uschovat je možné i pasy, platební karty, dědické listiny a podobně. Do trezoru lze koneckonců uložit i věci, které třeba nemají velkou peněžní hodnotu, ale máte k nim velké citové pouto. Patří mezi ně například fotografie ze svatby nebo lístky z koncertu oblíbené skupiny s podpisem frontmana.

Podle toho, co chceme do trezoru dát, si určíme jeho velikost. Protože trezor neslouží jen na chvíli, ale na dlouhá léta, je potřeba počítat i s velikostní rezervou. Bytové trezory jsou určené k zabudování do nábytku, do stěny nebo podlahy. Stěnové je zase možné zazdít do stěny, podlahové do podlahy a mobilní je možné přenášet.

Různé možnosti

Trezory nabízejí tři možnosti otevření. Je to pomocí klíče, kombinací klíče a mechanického zámku a elektronický zámek. Klíč je vhodný pro zapomnětlivé, kteří by neuchovali v hlavě číselný kód. Kombinace klíče a mechanického zámku, jehož součástí je otočné kolečko, není vhodná pro lidi se špatným zrakem. Otáčí se totiž kolečkem přesně po čárkách a k tomu je potřeba přesnost. Elektronický zámek má kód, který se vyťuká, a je otevřeno. Majitel má tři pokusy, poté se trezor zablokuje. Kterou možnost si vyberete?

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Ochranu před nemocemi nepodceňujte na dovolené v exotice ani v Evropě

Věda & Vesmír

Vědci objevili na pobřeží Portugalska zcela novou formu znečištění. Nazvali ji plastová kůra

Bydlení

Sužuje vaši domácnost horko? Protisluneční fólie může být levným pomocníkem

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn
Zavřít reklamu