Máte doma moc peněz? Schovejte je do trezoru!

 Dům 
25. listopadu 2016 12:31 / Marie Popelková
  0
📷
3 fotografie v galerii
Do trezoru můžete dát různé věci od pěněz až po cenné papíry. Schovat ho můžete do stěny, podlahy a na jiná místa. www.kancelarskepotreby.net
Daří se vám v práci, nerozhazujete jako dřív a už dávno skončila doba, kdy jste měli hluboko do kapsy? Pokud šetříte, ale nechcete všechny peníze cpát do různých spoření, pořiďte si domů trezor! Peníze nebudete mít po bytě jen tak a budou rozhodně v bezpečí!

Schovávat peníze do matrace je minulost! Navíc zloději jsou v dnešní době natolik mazaní, že by je tam po chvilce našli. A vymýšlet proti nim skrýše, které neodhalí, to je těžký úkol! Neriskujte proto nic a vrhněte se na koupi trezoru, který vaše úspory dobře ukryje a zajistí!

Peníze i šperky

Trezor se vybírá na míru podle toho, co vše do něj máte v plánu uložit. Nemusí to být nutně jen peníze, ale také šperky a cenné papíry jako dluhopisy, směnky i důležité smlouvy nebo vysvědčení a rodné listy. Uschovat je možné i pasy, platební karty, dědické listiny a podobně. Do trezoru lze koneckonců uložit i věci, které třeba nemají velkou peněžní hodnotu, ale máte k nim velké citové pouto. Patří mezi ně například fotografie ze svatby nebo lístky z koncertu oblíbené skupiny s podpisem frontmana.

Podle toho, co chceme do trezoru dát, si určíme jeho velikost. Protože trezor neslouží jen na chvíli, ale na dlouhá léta, je potřeba počítat i s velikostní rezervou. Bytové trezory jsou určené k zabudování do nábytku, do stěny nebo podlahy. Stěnové je zase možné zazdít do stěny, podlahové do podlahy a mobilní je možné přenášet.

Různé možnosti

Trezory nabízejí tři možnosti otevření. Je to pomocí klíče, kombinací klíče a mechanického zámku a elektronický zámek. Klíč je vhodný pro zapomnětlivé, kteří by neuchovali v hlavě číselný kód. Kombinace klíče a mechanického zámku, jehož součástí je otočné kolečko, není vhodná pro lidi se špatným zrakem. Otáčí se totiž kolečkem přesně po čárkách a k tomu je potřeba přesnost. Elektronický zámek má kód, který se vyťuká, a je otevřeno. Majitel má tři pokusy, poté se trezor zablokuje. Kterou možnost si vyberete?

Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum