Přírodní japonská manikúra P-Shine

Získejte zdravé a pružné nehty přírodní cestou a zapomeňte na chemii.
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Ostatní 
18. listopadu 2016 10:28 / Internet
  2   0
Upravené nehty jsou vizitkou každého člověka. Avšak používání různých čistících prostředků, působení ovzduší kolem nás, nesprávné složení stravy či stárnutí, pěkný vzhled nehtům ubírá.

Velkým trendem byla aplikace umělých nehtů, ale dnes stále více lidí touží po přirozené kráse. Pro tuto skupinu lidí je tu čistě přírodní metoda P-Shine.

Co je P-Shine.

Jde o speciální japonskou manikúru. Přípravky v originální sadě jsou vyráběny podle tradiční japonské receptury. Do nehtových lůžek se zalešťuje nejprve výživná pasta ze včelího vosku a mateří kašičky, následně pak pudr, který obsahuje křemík. 

P-Shine přispívá ke zdravému vyživování nehtů a k jejich prokrvení. Je prevencí proti zvýšené lámavosti a třepení, pravidelným doplňováním se zvyšuje kvalita nehtů.

Složení P-Shine

Hlavními složkami P-Shine jsou včelí vosk, mateří kašička, křemičitá hlinka. Dále v něm nalezneme jemné parafíny, glycerin, bentonit, panthenol. Obsahuje také vitamíny A, E, H a provitamín B5.

Jak probíhá aplikace?

Nejprve se nehty jemně zbrousí a upraví se jejich tvar. Následně je ošetřeno i nehtové lůžko, zatlačena a ořezána přebytečná kůžička, což přispívá ke zdravému růstu nehtů. Dalším krokem je aplikace pasty, ta se do nehtu zaleští pomocí speciální leštičky. To samé se opakuje i s pudrem. Díky leštění se nehty více prokrvují. Nakonec je nehtové okolí potřeno výživným olejem, který slouží k regeneraci po manikúře.
Po dokončení aplikace této kvalitní manikúry dosáhneme vysokého lesku, který je navíc odolný a trvalý – odrůstá s nehtem.

P-Shine může zůstat přírodní, případně se nehty dále upravují dle přání zákaznice. Postupuje se jako u klasické manikúry – nejprve aplikujeme výživný lak, následně barevný, který přelakujeme vrstvou bezbarvého laku s vysokým leskem.

Přednosti P-Shine manikúry 

- dlouhodobý účinek
- nenáročné udržování stálého a vysokého lesku ošetřeného nehtu 
- větší pevnost nehtu
- větší pružnost nehtu
- nenarušený metabolismus nehtového kořene a nehtového lůžka
- prevence proti lámání a třepení nehtu

P-Shine manikúru vám udělají v nehtovém studiu, ale pomocí P-Shine sady si ji můžete udělat i sama.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

To pravé pro fajnšmekry a dobrodruhy: Nejkrásnější vlakové trasy, které stojí za projetí

Věda & Vesmír

Chtěli byste vědět, kdy zemřete? Vědci hledají teorie, jak výsledek poměrně jednoduše zjistit

Bydlení

Také vyhazujete slupky od cibule? Tak odteď už nebudete

Zavřít reklamu