Libujete si v zrcadlech? Pozor na to, kam je dáváte!

 Dům 
28. listopadu 2016 12:25 / Marie Popelková
  0
📷
3 fotografie v galerii
Důležité je, jestli zrcadlo odráží ze všech úhlů příjemný obrázek, nebo něco špatného! www.living.cz
Máte slabost pro zrcadla a rádi se v nich pozorujete? Vyzdobili byste si s nimi nejraději celý byt a už nyní je máte i na místech, na která by je některé lidi nenapadlo ani umístit? Pozor na to, ať to nepřeženete!

Zrcadla mají mnoho výhod. Nejenže se v nich lidé vidí a mohou zkontrolovat svůj obličej, vlasy, sladění oblečení a další věci, ale mohou jim prosvětlit byt a udělat z tmavého zákoutí veselejší místnost. Navíc jsou hezkou ozdobou, kterou ocení estetičtí znalci.

Co odráží?

Než zrcadlo někam pověsíme, je však potřeba položit si pár otázek. Co se v zrcadle odráží? Uvidíme něco hezkého jako třeba vázu s květinami, sochu, příjemnou tapetu, nebo naopak oprýskanou stěnu, nepořádek v koupelně nebo haldu nádobí v kuchyňském dřezu? Proto je potřeba podívat se do zrcadla z různých pozic, aby na některé straně nenabídlo špatný obrázek!

Někdo se na sebe rád dívá a dá si zrcadlo i do ložnice. Extrém je umístit ho na strop, takže se dotyčný může se svým protějškem sledovat při sexuálních hrátkách a z různých úhlů! Ne každému se to však může líbit, a tak si pozvaná slečna nebo muž může spíš klepat na čelo a z divokého večera rychle sejde! A správně ani zrcadlo v ložnici být nemá, protože rozptyluje pozornost. Nanejvýš může být třeba ve skříni nebo na méně viditelném místě, kde slouží pouze pro oblékání.

Zrcadlo pro všechny

Nutné je také přemýšlet tak, že se v zrcadle musí vidět všichni členové rodiny. Pokud je někdo malý a někdo zase vysoký, je potřeba koupit takové zrcadlo, ke kterému někdo nebude muset vyskakovat a druhý se zase ohýbat. To samé je potřeba ohlídat i v koupelně, kde zrcadlo většinou bývá a nejčastěji se tam na sebe díváme.

Různé názory jsou na to, zda mají být zrcadla proti sobě. Někdo tvrdí, že tím vzniká efekt nekonečného prostoru jako v zrcadlových bludištích, ale zase to nemusí být každému příjemné. Jiní zase tvrdí, že prostor mezi dvěma zrcadly je doslova nebezpečný a má špatnou energii. Na druhé straně když máte zlost a chvíli se podíváte v zrcadle sobě do očí, vztek vás přejde. Nevěříte? Zkuste to!

Témata: dům, zrcadlo, pohled
Reklama
Nejčtenější články
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Móda a kultura: Jak kulturní rozmanitost ovlivňuje módní trendy?

Styl

Stylová města Itálie, která stojí za návštěvu

Tech

8 mýtů o hybridech, které vám brání vytěžit z tohoto pohonu maximum