Senzační tipy, jak si uklidit ve skříni!

 Dům 
03. prosince 2016 12:50 / Marie Popelková
  0
📷
3 fotografie v galerii
Předvánoční úklid se může týkat i vaší skříně! http://www.lifehack.org/
Poradíme vám, jak zabránit chaosu ve skříni. Zahrňte do předvánočního úklidu také uspořádání oblečení. Zbavte se toho, které nepotřebujete a vše ostatní urovnejte. Dáme vám tipy, jak na to.

Nejprve protřiďte oblečení a vyřaďte to, ve kterém už nechodíte. Můžete se ho zbavit v kontejneru na textil, nebo ho věnovat charitě. Zbytek věcí seřaďte buď podle barev nebo podle druhu oblečení. Uspořádání podle barev vám ulehčí hledání konkrétních kousků šatstva.

Oblečení, které nosíte nejčastěji uložte do výšky očí. Věci, které nosíte méně, naskládejte níže a to, co nosíte nejmíň, dejte nahoru.

Vraťte všechno na své místo. Do poliček dejte oblečení, které se dá složit, na věšáky šaty, obleky a košile a do krabic spodní prádlo. Ručníky zabírají nejméně místa, když je srolujete.

K lepší organizaci šatní skříně pomůže také pokud přidáte světlo, jestli jej máte nedostatek. Uvidíte, kde co je, a neuděláte nepořádek při hledání vhodného kousku oblečení.

Ve skříni můžete udělat víc místa tak, že dáte sezónní věci například do krabic pod postel, nebo do nějakého jiného úložného prostoru. Využijte také dveře od skříně. Připevněte na ně zevnitř věšáky a pověste na ně pásky, šátky a kravaty.

Pokud máte u skříně málo místa, můžete její dveře nahradit závěsy nebo posuvnými dveřmi. Tím ušetříte prostor.

Pokud využijte při úklidu některý z těchto tipů, uvidíte, že se doba oblékání výrazně zkrátí, protože při něm už nebudete muset hledat zatoulané kousky oblečení.

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Nový Top Gun s Cruisem je strhující. Skvělá akce, láska i trocha dospělosti

Styl

Vysoce citlivých dětí je mnoho. Prožívají náhlé záchvaty vzteku, smutku a běžné výchovné metody na...

Dům a zahrada

Slimáci jsou neúprosní a dokáží zlikvidovat celou vaši úrodu. Jejich invazi se můžete bránit

Zavřít reklamu