Vyrobte dětem do pokojíčku originální poličku na plyšáky!

Přineste dětem do pokoje kousek přírody.
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dílna 
20. února 2017 12:42 / http://blog.uwdecals.com/
  0   0
Pokud máte rádi zahradničení a přírodu, bude se vám líbit návod, jak udělat dětem do pokojíčku poličku na plyšáky z větviček. Vznikne roztomilá dekorace s využitím minimálních nákladů. Dětem se nápad určitě zalíbí, protože poličky z větviček vypadají jako houpačky!

Co všechno budeme potřebovat, než začneme s výrobou? Základním materiálem jsou větvičky. Vyberte takové, které jsou jakž takž rovné a nejlépe kulaté a zkraťte je pilkou na požadovanou délku. Můžete tvůrčí proces spojit s procházkou do lesa a hledáním nejvhodnějších kusů dřeva pověřit děti. Nejlepší je nasbírat suché dřevo. Pokud uříznete nějaké čerstvé, nechte jej nejdřív uschnout.

Kromě větviček a pilky si předem připravíme vrtačku a provaz vlastního výběru. Na obou koncích nasbíraných větví vyvrtejte dírky. Začněte menším vrutem a postupně vrtejte většími a většími, až bude díra dostatečně velká na provlečení provazu.

Provaz uřežte na požadovanou délku a nezapomeňte, že budete potřebovat malou rezervu na vytvoření uzlů na obou jeho stranách. Konce můžete zajistit páskou, aby se lépe provlékaly a netřepily se. Pro zavěšení vložte šroubek do vrchního uzlu na provazu a přivrtejte jej do zdi.

Nakonec na zavěšenou poličku posaďte nějaké plyšové zvířátko nebo jinou dekoraci a máte hotovo!

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Kam cestovat v roce 2020? Úžasné destinace, ze kterých si vybere každý

Věda & Vesmír

Británie pořídí nejvýkonnější superpočítač na světě. Stroj za miliardy bude zpracovávat důležitá...

Bydlení

Barvy na stěnách ovlivňují lidskou psychiku. Je dobré zvážit, jakou si zvolit při malování pokoje

Zavřít reklamu