Žhavé léto je před námi! Vybavte domácnost výrobníkem ledu!

Menší výrobník ledu pořídíte okolo čtyř tisíc korun.
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dům 
11. dubna 2017 03:13 / euronákupy
  0   0
Vysoké teploty a hřející sluníčko už nyní přímo vybízí k ledovému osvěžení! Nemusíte pro něj chodit daleko! Připravte doma pro sebe a své přátele pořádně osvěžující nápoj! K tomu je však zapotřebí velké množství ledu! Na nic nečekejte a na léto se vybavte výrobníkem ledu!

Chystanou párty máte v plánu okořenit několika druhy míchaných drinků, ale tíží vás, kde vezmete tolik potřebných kostek ledu? Buď můžete do celé mrazničky vyskládat několik forem na led, nebo pro vás máme jednodušší a praktičtější způsob. Výrobník ledu je přímo ideálním pomocníkem v parných dnech, při oslavách či na párty.

ÚSPORA ENERGIE

Na trhu nejčastěji narazíte na přístroje s nádrží 2,2 litru, které vyrobí každou minutu jednu kostku ledu. K dostání jsou však i velké výrobníky s nádrží na vodu o objemu 4,5 litru. U těch se můžete těšit až na patnáct kilogramů ledu, který vytvoří za jediný den. Spotřeba elektrické energie není u výrobníků ledu a ledových kostek nijak závratná, většina přístrojů je totiž úsporných. Fungují tak, že pokud je led hotový, samy to přístroje ohlásí a vypnou se.

U výrobníku ledu je důležité dbát na doplněnou nádržku s vodou. U většiny přístrojů si můžete navolit, jakou velikosti ledových kostek chcete. Na výběr je až z pěti velikostí. Pokud si máte v plánu výrobník pořídit, tak počítejte s tím, že jeho chod se neobejde bez mírného hluku. I samotné padání kostek do zásobníků určitě uslyšíte.

I PRO VELKÉ BARY

Na trhu jsou k dostání výrobníky za zhruba čtyři tisíce korun. Právě ty jsou ideální volbou do domácnosti, co se počtu vyrobených kostek ledu týče. Pro větší bary už jsou zapotřebí dražší přístroje, u kterých nebude o kostky ledu nouze. Za čtyřiadvacet hodin totiž vyrobí až padesát kilo kostek ledu. Ceny se pohybují nad dvacet tisíc korun a výše.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Darkovičky: Zažijte válečné pevnosti na vlastní kůži a výlet zakončete u dobrého piva

Věda & Vesmír

Archeologové objevili unikátní malbu v troskách italských Pompejí

Bydlení

Máte malý byt? Poradíme vám, jak ho opticky lehce zvětšit

خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn خرید vpn