Patří na záchod vymoženosti? Můžete si z něj udělat druhý obývák!

Když člověka chytne potřeba, vystačí si se starým dobrým záchodem i bez moderních vymožeností!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dům 
22. března 2017 12:04 / www.koupelny-vidensky.cz
  0   0
Přestože si to lidé ani neuvědomují, velkou část života stráví na záchodě! V místnosti, které nepřikládáme žádnou velkou váhu, ale těšíme se do ní snad jako nikam, když znenadání zavolá potřeba a my se nemáme kam uchýlit! S postupem času jsou záchody modernější a mají mnohem více vymožeností! Co všechno na záchod patří a co už je přes čáru?

Dříve lidé ani záchod neměli a chodili do kadibudky, kde si ulevili, ale po růžích to tam dvakrát nevonělo! V dnešní době se záchodové mísy lesknou pod různými čisticími prostředky a voní tolika vůněmi, že by je člověk všechny ani nerozpoznal! Existují speciální spreje přímo na toaletu s vůní stromů, květin, ale i moře nebo ovoce a dalších druhů!

Čisticí prostředky a vůně na záchod bezpochyby patří, ale co další vymoženosti? Určitě nezaškodí hezká záchodová mísa nebo deska, pěkné kachličky a stěna i kvalitní toaletní papír. Ale co víc si přát? Jenomže ani to někomu nestačí! Před lety vyvinula americká firma luxusní toaletu, ve které nechyběl počítač, televize, lednička s nápoji a občerstvením, ale daly se tam hrát i videohry a podobně!

Až příliš!

Luxus je to vskutku nevídaný, ale není to přece jen už příliš? Kdekdo se zavře na záchod s novinami nebo knížkou a udělá si tam svoji půlhodinku klidu, ale aby si někdo trůnil na záchodě třeba dvě hodiny, díval se u toho na film a ještě si popíjel a baštil, to už je velmi divoká představa!

Kdyby si někdo luxusní záchod zhruba za 100 tisíc korun pořídil, hrozí, že už z něj ani nebude chtít vylézt. V důsledku toho pak mohou u dalších členů rodiny vzniknout problémy, protože nebudou mít kam jít vykonat potřebu! Nakonec tak bude ještě starý dobrý záchod ideální!

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Malý ostrov, který nabízí velké dobrodružství. Tady se rozhodně nudit nebudete

Věda & Vesmír

Dříve se hojně jedla zvířata, která bychom dnes na talíři rozhodně mít nechtěli

Bydlení

Podle čeho vybrat správnou velikost přikrývky. Zdá se to být jednoduché, ale má to svá pravidla

Zavřít reklamu