Vánoční dárky podle znamení zvěrokruhu

 Ostatní 
23. prosince 2019 10:54 / Eva Vogelová
  0
📷
4 fotografie v galerii
Vybrat dárky blízkým je někdy obtížné  Depositphotos
Vánoce jsou za dveřmi a vy pro své blízké ještě skoro nic nemáte? Pokud je chcete něčím potěšit, měli byste dárky už začít shánět. Zjistěte, v jakém znamení se vaši blízcí narodili. Jaké dárky by se jim mohly líbit, vám napoví horoskop.

Možná horoskopy nesledujete, ale něco na nich přece jen je. Podrobná charakteristika horoskopu sedí na většinu osob narozených v daném znamení. Možná by vám mohly hvězdy podle povahových rysů konkrétních osob napovědět, co by je od vás potěšilo.

Beran

Berani jsou odvážní a aktivní. Nemají rádi nudu. Většinu Beranů baví alespoň příležitostný sport. Občas touží vrhat se po hlavě do dobrodružství. Nepohrdnou cestováním. Můžete jim pořídit potřebné věci na cesty. Batoh, sportovní oblečení, cestovní láhev, spacák nebo permanentku do fitness centra či na jiné cvičení.

Býk

Býci si potrpí na kvalitu. Pokud jim plánujete koupit levný dárek v nízké kvalitě, raději jim nepořizujte vůbec nic. Býci nepohrdnou ani smyslovými požitky. Obdarujte je značkovým oblečením, kvalitními čokolády, voucherem na masáž nebo výrazným parfémem.

Blíženci

Blíženci nepostrádají smysl pro humor, ale opovrhují vyloženě povrchními věcmi. Dárek by měl uspokojit jejich intelekt a zvídavost. Budou vděční za knihy, předplatné jejich oblíbeného časopisu nebo netradiční bižuterii. Potěší je originální věci, které se na trhu moc nevyskytují.

Rak

Raci jsou citliví jedinci. Potěšíte je osobními dárky. Spousta Raků ráda vaří a něco tvoří. Ocení ručně vyrobené dárky. Potěší je vlastnoručně upletený svetr či ponožky. Jednoduše jim můžete vyrobit třeba i svíčky nebo mýdla. Pokud nejste zdatní v ručních pracích, potěšíte je kvalitními sýry či láhví dobré whisky.

Lev

Lvům dělá dobře, když mohou být středem pozornosti. Cítí se velmi dobře, když jim lidé dávají najevo svůj obdiv. Obdarujte je něčím výrazným, co by na nich ostatní mohli obdivovat. Nepohrdnou ani výstředními a kýčovitými dárky. Pořiďte jim zlaté či stříbrné šperky. Potěší je vše, co se bude blýskat. Ženám uděláte radost spodním prádlem, ve kterém budou vypadat sexy.

Panna

Lidé ve znamení Panny jsou spolehliví, organizovaní, pilní a pracovití. Starají se o ostatní, ale na sebe zapomínají. Panny přivítají praktické dárky. Můžete jim pořídit diář, protože bez něj se opravdu neobejdou. Skleničky, spotřebiče, hodiny nebo vrtačky. Jednoduše vše, co jim v domácnosti schází. Můžete je však obdarovat i poukazem na wellness. Dáte jim tím najevo, že mají konečně začít myslet i sami na sebe.

Váhy

Váhy mají romantickou duši. Záleží jim na estetice. Obklopují se hezkými věcmi. V životě hledají rovnováhu a harmonii. Radost jim uděláte uměleckými předměty. Potrpí si i na módní oblečení, voňavé parfémy a kvalitní víno. Udělají jim radost i lístky do divadla či na koncert.

Štír

Štíři mají pevnou vůli, neschází jim trpělivost. Rádi luští záhady. Baví je detektivní knihy, kterými je můžete obdarovat. Můžete jim dát také poukaz na únikovou hru. Při řešení záhad budou ve svém živlu. Štíři oplývají velkým sexappealem. Pokud spolu máte blízký vztah, nemějte strach jim pořídit novou erotickou hračku.

Střelec

Střelci mají rádi překvapení. Už rozbalování dárků je pro ně velkým potěšením. Střelci se rádi vydávají za dobrodružstvím. Nepohrdnou žádnou cestou do zahraničí. Budou šťastní, když jim koupíte letenku do země, ve které ještě nebyli. Pokud na ni nemáte dost financí, pořiďte jim společenskou hru, protože jsou hraví. Nepohrdnou ani kvalitní kávou, čajem či kořením.

Kozoroh

Kozorozi nemají rádi nejistotu. Snaží si naplánovat život, jak jen to jde. Přibližují se k perfekcionismu. Rádi pečují o svůj vzhled. Pořiďte jim kvalitní kosmetiku na omlazení či vyčištění pleti. Potěšíte je i kvalitní čokoládou, botami nebo novou peněženkou.

Vodnář

Obdarovat Vodnáře je velmi obtížné. Jde o impulzivní znamení, které u ničeho dlouho nevydrží. Jeden den bude chtít jet na cestu kolem světa a druhý den pouze ležet na gauči. Vodnáři tíhnou k elektronice. Potěšíte je novým telefonem nebo tabletem. Pokud vám na takové přístroje nezbývá rozpočet, zaměřte se na praktické věci. Nepohrdnou originálním perem či prakticky zaměřenou knihou.

Ryby

Ryby rády sní. Často unikají do světa fantazie. Většina z nich brzy objeví, že má na něco talent. Ryby jsou romantické duše. Pořiďte jim dárek, díky kterému se dostanou zpátky do svého světa. Vhodný dárek je pro ně fotoalbum plné vzpomínek. Nepohrdnou ani kreativními omalovánkami či poukazem na masáž. Dále čtěte: Dárky je potřeba originálně zabalit. Jak na to?

Reklama
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Manželství Radky Třeštíkové nepřežilo poslední lockdown. Po rozchodu vydala spisovatelka knihu o...

Styl

Nový trend v boji proti vráskám je bezbolestný a levnější než botox. Poznejte metodu face tape

Dům a zahrada

Naučte se v obchodě poznat zdravou vánoční hvězdu a vyhněte se chybám, kvůli kterým květina mnohdy...

Zavřít reklamu