Máj, lásky čas! Vyzdobte si dům symboly zamilovanosti!

Pěknou atmosféru navodí srdíčka rozmístěná všude po bytě!
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dům 
03. května 2017 12:13 / www.flercdn.net
  0   0
Nastal květen, čas lásky! Vytvořte si proto ze svého domova místo, kde na vás dýchne hřejivý pocit zamilovanosti na každém kroku! Využijte k tomu červenou barvu, srdíčka, květiny, polštářky, ale taky fotografie nebo dárky.

Květů není nikdo dost, protože se obklopte květinami a dejte je na každé místo doma, na které se hodí a na němž alespoň chvilku vydrží! Umístěte je na stůl, k televizi, na okenní parapet, ale taky na lednici nebo k posteli. Pokud si budete chtít udělat hezkou chvilku se svojí drahou polovičkou, můžete okvětní lístky z růží použít i do postele!

Stejně jako květiny můžete doma rozmístit i srdíčka. Mohou být plyšová, plastová, z papíru nebo jiných materiálů. Nejčastěji jsou v rudé, červené a růžové barvě, ale narazit můžete i na modré, žluté, oranžové nebo v jiné barvě. V podobě srdíček jsou ale k dostání třeba i svíčky nebo mydélka.

Radost a hřejivé pocity vyvolávají i fotky s vašimi blízkými. Na stěnách, na stolku a dalších místech vystavte snímky s manželem nebo manželkou, partnerské fotky, ale i obrázky s dětmi, rodiči, sourozenci, dalšími příbuznými nebo kamarády.

Po domě lze rozložit i jiné předměty. Vystavte si šperky, jenom si dávejte pozor, kam je dáte, aby přes okno nenalákaly zloděje, kupte si andělíčka s šípem, polštárky s motivy lásky nebo plyšová zvířátka. Potom už si jen užívejte atmosféru a energii, kterou ze všech věcí čerpáte!

Marie Popelková | inStory.cz
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Komplikace pro turisty mířící do Řecka. V zemi dochází k prudkému zhoršení covidové situace

Věda & Vesmír

Vědci zjistili, co kromě genů vede k dlouhému životu

Bydlení

Kuchyňská sůl patří mezi užitečné pomocníky v domácnosti. Odstraní skvrny z prádla i koberce

Zavřít reklamu