Máj, lásky čas! Vyzdobte si dům symboly zamilovanosti!

 Dům 
03. května 2017 12:13 / Marie Popelková
  0
📷
3 fotografie v galerii
Pěknou atmosféru navodí srdíčka rozmístěná všude po bytě! www.flercdn.net
Nastal květen, čas lásky! Vytvořte si proto ze svého domova místo, kde na vás dýchne hřejivý pocit zamilovanosti na každém kroku! Využijte k tomu červenou barvu, srdíčka, květiny, polštářky, ale taky fotografie nebo dárky.

Květů není nikdo dost, protože se obklopte květinami a dejte je na každé místo doma, na které se hodí a na němž alespoň chvilku vydrží! Umístěte je na stůl, k televizi, na okenní parapet, ale taky na lednici nebo k posteli. Pokud si budete chtít udělat hezkou chvilku se svojí drahou polovičkou, můžete okvětní lístky z růží použít i do postele!

Stejně jako květiny můžete doma rozmístit i srdíčka. Mohou být plyšová, plastová, z papíru nebo jiných materiálů. Nejčastěji jsou v rudé, červené a růžové barvě, ale narazit můžete i na modré, žluté, oranžové nebo v jiné barvě. V podobě srdíček jsou ale k dostání třeba i svíčky nebo mydélka.

Radost a hřejivé pocity vyvolávají i fotky s vašimi blízkými. Na stěnách, na stolku a dalších místech vystavte snímky s manželem nebo manželkou, partnerské fotky, ale i obrázky s dětmi, rodiči, sourozenci, dalšími příbuznými nebo kamarády.

Po domě lze rozložit i jiné předměty. Vystavte si šperky, jenom si dávejte pozor, kam je dáte, aby přes okno nenalákaly zloděje, kupte si andělíčka s šípem, polštárky s motivy lásky nebo plyšová zvířátka. Potom už si jen užívejte atmosféru a energii, kterou ze všech věcí čerpáte!

Reklama

Mohlo by vás zajímat

Celebrity

Herec Miroslav Etzler v těžkém stavu. Připojený na kyslíku teď lituje, že se nenechal proti covidu očkovat

Styl

BMI určuje, zda jste obézní, či nikoliv. Podle jednoduchého výpočtu během chvilky zjistíte, jak na tom...

Tech

Používáte na mobilu prediktivní text? Dost možná tím žádný čas neušetříte a při psaní zpráv budete...

Zavřít reklamu