Pusťte do domu eleganci v podobě LED pásky. Výsledek bude ohromující a navíc ušetříte

Pásky si zamilujete díky úspoře energie a modernímu vzhledu
📷
Další 2 fotografie v galerii
 Dům 
16. února 2018 11:23 / Shutterstock
  0   0
Chcete rozzářit domov a zároveň ušetřit za energii? Pořiďte si LED pásky na nábytek. Instalace je za pár minut a výsledek je ohromující.

LED pásky váš domov obohatí moderní vymožeností, počítat můžete i s výraznou úsporou energie a vypustit z hlavy můžete nákup žárovek. Pásky vydrží až 50 tisíc hodin, což mnohonásobně přesahuje životnost klasických, ale i úsporných žárovek. Osvětlení můžete mít zapnuté prakticky nepřetržitě. Mimo dlouhodobou životnost je výhodou i vysoká svítivost. Světelná zařízení využívající LED diody rovněž nevyžadují v podstatě žádnou údržbu. Chcete rozzářit tmavé prostory, ve kterých nemáte okna? Existuje jednoduché řešení

K dostání jsou nejrůznější barvy, nemusíte se tedy omezovat pouze na jednu. Z hlediska využití jsou LED pásky flexibilní. Pásky svoji práci skvěle odvedou jako podsvícení obývacích stěn, kuchyňských linek i barů. Pokud plánujete umístění do koupelny nebo do krytých bazénů, poohlédněte se po vodotěsných modelech, které mohou svítit i dlouhodobě ponořené do vody. Provedení je originální a hlavně bezpečné.

Sehnat je můžete v mnoha rozměrech, nejrůznějších šířkách, a to od rozsáhlých pásů až po miniatury s jednou či dvěma diodami. Pásky se většinou prodávají po pěti metrech, délku je možné podle potřeby upravit. Lze je přestřihnout dle potřeby. Funkčnost to nijak neomezí. Páska je u většiny modelů opatřena po celé své délce zadní strany samolepicí páskou pro snadnou instalaci. Není ji nutné instalovat na chladicí profil, a i proto si najde uplatnění v řadě designových prvků a doplňků.

Dálkové ovládání

K provozu LED pásku je nezbytný napájecí zdroj. Optimální je ten, který z jedné strany připojíte k LED pásku a z druhé k zásuvce. Ovládání funguje pomocí dálkového ovladače, díky kterému můžete z pohodlí pohovky měnit barvy, udělat doma diskotéku díky blikání světel, stmívání i prolínání barev.

Marie Popelková | inStory.cz
Komentáře
Reklama

Mohlo by vás zajímat

Cestování

Dívejte se pořádně pod nohy. Uvidíte ta nejkrásnější schodiště na světě

Věda & Vesmír

Co přesně se stalo po velkém třesku? Vědci provedli ve výzkumné laboratoři nové měření jaderné reakce

Bydlení

Nepříjemný zápach péřové přikrývky může narušit kvalitu spánku. Zbavit se ho někdy není vůbec...

Zavřít reklamu